Odhalená! Prsia v dlaniach a telo Venuše, Upton je hviezda titulky

15.02.2017 11:17

Tomu sa hovorí návrat vo veľkom štýle. Hviezda titulnej strany magazínu Sports Illustrated je už známa. A nie je to nik iný ako topmodelka Kate Upton.

Topmodelka Kate Upton na jednej z trojice...
Topmodelka Kate Upton na jednej z trojice titulných strán magazínu Sports Illustrated Swimsuit Issue 2017. Autor: Reprofoto: SI.com

Americká kráska, blondínka s kyprými krivkami vzala útokom svet módy práve pred pár rokmi, keď sa objavila na titulnej strane známeho špeciálu prvýkrát. Hneď o rok tam pózovala znovu. Nasledovala pauza, ale rok 2017 sa nesie opäť v znamení 24-ročnej prsatice.

Časopis posiela do stánkov hneď tri rozličné verzie titulnej strany. Ani na jednej pritom nemá modelka na sebe vrchný diel plážovej garderóby. Dva obrázky ju zachytávajú len držiac si poprsie rukami, na ďalšom má oblečený trblietavý bomber na nahom tele.

„Bola som nesmierne nadšená, keď ma šéfredaktor MJ Day poprosil, či by som sa vrátila do Sports Illustrated,“ uviedla Upton pre médiá. „Špeciálne po tom, čo som sa dozvedela, že aktuálne číslo je oslavou ženy akéhokoľvek veku a akéhokoľvek typu postavy,“ pokračovala modelka.

Ona sama pred časom rozvírila debatu o tom, či do modelingu patria typy s kyprými tvarmi. Ešte väčší rozruch však spôsobila pred rokom jej nástupkyňa Ashley Graham. Modelka XXL pritiahla ku Sports Illustrated pozornosť naozaj všetkých.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#prsia #bikiny #Kate Upton #titulka #Sports Illustrated Swimsuit Issue #tvár
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte svoje zdravie, ak máte zlý pocit, navštívte lekára.
Sám nič nezmôžete, preto sa radšej s...

+ Dnes bude váš deň sprevádzať napätá atmosféra, avšak vy to môžete zmeniť.
Peniaze si nepožičiavajte, bude...