Baywatch trocha inak! XXL modelka v plavkách Pamely Andersonovej

03.03.2017 00:00

Vo vode aj na súši v Miami sa mali turisti na čo pozerať. Ashley Graham sa hrala na záchranárku.

Slávne scény známeho seriálu podľa Ashley Grahamovej! 28-ročná modelka, ktorú preslávili jej XXL krivky, sa rozhodla pózovať ako záchranárka. V červených plavkách, v ktorých sa preháňala koncom devätdesiatych rokov po pláži blond Pamela Anderson, si Graham zapózovala vo vode aj na súši. A dokonca aj na skútri.

Ashley Graham pózuje v Miami.
Ashley Graham pózuje v Miami. Autor: Profimedia

A keďže zábery vznikali v slnečnom a turistami milovanom Miami, mali sa počas dňa na čo pozerať. Vychytená tmavovláska pózovala pred objektívmi niekoľko hodín, kým vznili požadované fotografie.

Hviezda modelky Ashley Grahamomej začala prudko stúpať potom, čo sa objavila v slávnom Plavkovom špeciáli magazínu Sports Illustrated. Následne sa priam roztrhlo vrece s ponukami a kyprá tmavovláska sa objavila na mnohých titulkách slávnych magazínov. Pre ženy s plnými tvarmi sa stala inšpiráciou, na čo je hrdá. "Neberiem to na ľahkú váhu. Myslím si, že byť tvárou a hlasom toľkých žien, či už v modelingu, alebo v televízii a filme, je nesmierne povzbudzujúce a úžasné,“ pokračovala v rozhovore pre V magazín pred časom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Miami #Ashley Graham
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre viete, keď zaberiete dostanete viac, potrebujete sa len rozhýbať.
Počiatočný nezáujem v práci vám...

+ Začiatok dňa bude skvelý, nezabudnite na zdravý a chutný obed.
V podnikaní si uchováte odstup a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk