Dámska jazda na jachte: Tanečnicu zatienila kráska s bulharskou krvou

07.03.2017 00:00

Dátum svadby síce ešte nie je stanovený, ale tanečnica a herečka Julianne Hough sa už lúčila so slobodou. Na dámskej jazde v Mexiku ju však zatienila kamarátka.

Tanečnica Julianne Hough (v pozadí v bielych...
Tanečnica Julianne Hough (v pozadí v bielych plavkách) sa lúčila so slobodou. Pozvala aj kamošku Ninu Dobrev - herečka ju zatienila. Autor: Profimedia

Reč je o herečke Nine Dobrevovej, kráske s bulharskými koreňmi, ktorú aj slovenskí diváci poznajú zo seriálu Upírske denníky. Dvojica dievčat sa pozná už roky a pravidelne sa stretáva. Na jachte v mexickom letovisku Cabo teda nemohla Dobrev chýbať.

Kamarátky trávili celý čas v plavkách a užívali si slnečné počasie aj záujem miestnych mladíkov. Bola to však práve Dobrev, kto zaujal paparazzov viac než samotná blondínka Hough.

Bulharka si vzala na seba dvojdielne bikiny a odhalila v nich príťažlivú figúru. Jej kamoška si vystačila s jednodielnymi bielymi plavkami s detailom šnurovania na chrbte.

Hough by sa mala tento rok vydať za kanadského hokejistu Brooksa Laicha, ktorý ju pred pár mesiacmi požiadal o ruku. Na svadbe určite nebude chýbať množstvo známych tvárí, okrem Dobrevovej napríklad aj Houghovej brat Derek – známy tanečník či kolegovia zo šou Dancing with the stars.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Mexiko #bikiny #Nina Dobrev #Julianne Hough #rozlúčka so slobodou
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neduste v sebe veci čo vás trápia, zverte sa s nimi niekomu.
Ak vás vaša práca nebaví, nájdite si inú,...

+ Nemyslite na negatívne veci ohľadom vášho zdravia, sami si ich privolávate.
Plňte si svoje povinnosti...