Naostro a odhalená! Thickeho sexi milenka oslavovala bez gatiek

14.03.2017 11:55

Hoci spevák Robin Thicke už niekoľko týždňov rieši poriadne nepríjemný boj s exmanželkou kvôli starostlivosti o syna a obvineniam z nedobrého vplyvu na dieťa, čas na oslavu si našiel. Aj so sexi priateľkou.

Modelka April Love Geary bola paparazzmi...
Modelka April Love Geary bola paparazzmi sledovaná azda viac než jej priateľ a oslávenec Robin Thicke. Keď sa bližšie pozriete na jej šaty, pochopíte, prečo. Autor: Profimedia

Interpret hitu Blurred Lines si pri príležitosti svojej 40-ky vyrazil do nočného klubu v západnom Hollywoode a sprievod mu robila modelka April Love Geary. Thicke sa s ňou stretáva už bezmála rok.

Dlhonohá kráska mala asi v pláne potešiť svojho jubilanta a rozhodla sa na to ísť netradičnou cestou. Poriadne sexi outfitom. Možno až príliš odvážnym.

Minišaty, ktoré si obliekla, mali totiž v spodnej časti odhaľujúce rozparky na šnurovanie. A ako sa ukázalo na záberoch pohotových paparazzov, Geary si pod ne nevzala žiadnu bielizeň.

Niektoré momentky odhaľujú pohľad naozaj poriadne hlboko a je divu, že sa vôbec ocitli v médiách. Podobnú kauzu má na konte aj americká topmodelka Chrissy Teigen, ktorá sa takto pred pár mesiacmi objavila na vyhlásení hudobných cien.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Robin Thicke #oslava #odhalenie #naostro #April Love Geary
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Bolesti, ktoré vás dlhšie trápia sa konečne začnú úspešne liečiť.
Potrebujete dokúpiť potrebné suroviny...

+ Zdravotné ťažkosti budú len krátkodobé, o deväť mesiacov sa skončia.
Nechávate všetko na svoje plecia,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk