Hriešnejšie už vyzerať nemôže! Mladučká Selena Gomez vás zvedie

17.03.2017 00:00

Tmavé vlasy, tajomné oči a pootvorené pery! A to všetko v kombinácii so sexi telom.

Selena Gomez má len 24 rokov, ale život plný vrcholov aj pádov. Aktuálne však šťastná a čerstvo zamilovaná hviezda zvádza na titulke vydania magazínu Vogue. Zlé obdobie je tak viditeľne za ňou.

Selena Gomez na titulke magazínu Vogue.
Selena Gomez na titulke magazínu Vogue. Autor: Vogue

Na obálke pózuje v kvetovanom korzete, ktorý napriek záplave kvetov nevyzerá romanticky, ale skutočne sexi. Výrazne nalíčené tmavé oči a jemne pootvorené pery priam nabádajú k hriešnym predstavám. Mladá kráska rozhodne vie, ako sa „predať“ na titulke.

V rozhovore pre magazín sa však dotkla aj témy jej psychických problémov. Tlak z turné neuniesla. „Turné pre mňa znamená obdobie osamelosti. Moje sebavedomie bolo nízke. Bola som depresívna, ustráchaná. Začala som mať záchvaty paniky tesne pred vystúpeniami. V podsatte som sa necítila dobrá či schopná.“

Začiatkom januára však americké médiá priniesli dobrú správu – jej problémy pominuli a začala randiť s hudobnou hviezdou The Weekndom. Spevák tvoril dlhší čas pár s modelkou Bellou Hadidovou, Selena Gomez zasa prežila niekoľko rokov búrlivého vzťahu s Justinom Bieberom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vogue #Selena Gomez
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Náročný deň v práci nahradí rodinná pohoda a úsmev manželky.
Dôvod na hádky budú len vtedy, ak sa...

+ Začiatok dňa bude skvelý, nezabudnite na zdravý a chutný obed.
V podnikaní si uchováte odstup a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk