XXL kráska dole bez pred celým štábom! A potom... navliekla sťahovačky

Vo svete modelingu je nahota vec bežná. Málokto si ju vôbec uvedomí. Ale ak fotíte na pláži a prezliekate sa pod holým nebom, záujem očakávať asi treba.

Topmodelka Ashley Graham fotila na Floride. Prezliekanie pod
holým nebom zaujímalo najmä papaprazzov.
Topmodelka Ashley Graham fotila na Floride. Prezliekanie pod holým nebom zaujímalo najmä papaprazzov.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Viac

Musela mu čeliť aj modelka Ashley Graham, ktorá sa objavila pred pár dňami na Floride. Práve tam fotografovala novú kampaň a na pláži ju obklopoval početný štáb. V jednom momente však bolo nutné, aby sa prezliekla a Graham tak bez ostychu spravila pred všetkými. Samozrejme, s akou takou ochranou veľkej plachty a asistentov.

Obdarená modelka, ktorej kariéru nakoplo pózovanie na titulnej strane Sports Illustrated, nechala paparazzov nahliadnuť aj do tajomstva svojej kyprej, no symetrickej figúry. Boli to zoštíhľujúce nohavičky, ktoré si obliekala pod šaty. Brunetka však nikdy netajila, že si ku krajšej postave pomáha aj takýmito trikmi.

Nedávno sa vyznala, že sú chvíle, keď si pripadá ako najtučnejšia modelka na svete. Potom si však uvedomí, koľko žien ju vníma ako vzor a ďakuje je jej za to, že prezentuje na stránkach časopisov ženskosť a skutočné krivky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.