Sexi pravnučka na pláži?! Prsia sa jej ledva zmestia do plaviek

Posledné roky z nej urobili internetovú celebritu, ale netreba zabúdať ani na slávne meno. Modelka Caroline Vreeland má v sebe gény slávnej novinárky a zároveň výbušný sexepíl.

Modelka Caroline Vreeland, pravnučky slávnej novinárky a
módnej ikony Diana Vreelandovej, predviedla svoje kypré proporcie v Mexiku.
Modelka Caroline Vreeland, pravnučky slávnej novinárky a módnej ikony Diana Vreelandovej, predviedla svoje kypré proporcie v Mexiku.
Autor: Profimedia

Sexi blondínka, ktorá denne prispieva na Instagram početnými odkazmi, často s dráždivým obsahom, sa počas víkendu objavila v exotickom Tulume. Mexické letovisko si vybrala aj s kamarátkami na príjemnú marcovú dovolenku, ale pozornosti paparazzov neunikla. Dá sa pochybovať o tom, či vôbec chcela. Pozornosť má totiž skutočne rada.

Na pláži ju nafotili v červených bikinách. Nešlo však o žiadnu klasickú „baywatch“ verziu. Vreeland si obliekla sexi model s prestrihmi, ktoré sa napínali na jej bujnom poprsí. Tenučké šnúrky vyzerali byť napnuté na maximum.

Pravnučka slávnej novinárky a módnej ikony Diany Vreelandovej, ktorá patrila medzi najslávnejšie šéfredaktorky magazínu Vogue, si však starosti s odvážnym modelom nerobila. Konieckoncov, na internete už párkrát pózovala nahá. Provokovať ju zrejme mimoriadne baví.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.