Sexi pravnučka na pláži?! Prsia sa jej ledva zmestia do plaviek

27.03.2017 14:35

Posledné roky z nej urobili internetovú celebritu, ale netreba zabúdať ani na slávne meno. Modelka Caroline Vreeland má v sebe gény slávnej novinárky a zároveň výbušný sexepíl.

Modelka Caroline Vreeland, pravnučky slávnej...
Modelka Caroline Vreeland, pravnučky slávnej novinárky a módnej ikony Diana Vreelandovej, predviedla svoje kypré proporcie v Mexiku. Autor: Profimedia

Sexi blondínka, ktorá denne prispieva na Instagram početnými odkazmi, často s dráždivým obsahom, sa počas víkendu objavila v exotickom Tulume. Mexické letovisko si vybrala aj s kamarátkami na príjemnú marcovú dovolenku, ale pozornosti paparazzov neunikla. Dá sa pochybovať o tom, či vôbec chcela. Pozornosť má totiž skutočne rada.

Na pláži ju nafotili v červených bikinách. Nešlo však o žiadnu klasickú „baywatch“ verziu. Vreeland si obliekla sexi model s prestrihmi, ktoré sa napínali na jej bujnom poprsí. Tenučké šnúrky vyzerali byť napnuté na maximum.

Pravnučka slávnej novinárky a módnej ikony Diany Vreelandovej, ktorá patrila medzi najslávnejšie šéfredaktorky magazínu Vogue, si však starosti s odvážnym modelom nerobila. Konieckoncov, na internete už párkrát pózovala nahá. Provokovať ju zrejme mimoriadne baví.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Tulum #Telo #poprsie #plavky #Caroline Vreeland #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nerozčuľujte sa nad krivdami z minulosti, už to aj tak nezmeníte.
Ak vám finančný rozpočet nevychádza...

+ Dezinfikujte si často ruky, nechcete predsa niečo chytiť.
Máte obmedzené finančné možnosti, tak čakajte na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk