Uma Thurman ohuruje v Karibiku, jej sexi nohy stále stoja za pohľad

Hollywoodska hviezda si vychutnáva slnko a vodu. A dovolenkári sa aspoň majú na čo pozerať.

Herečka Uma Thurman má za sebou náročné obdobie. Boj o dcéru s jej expartnerom, milionárom Arpadom Bussonom, ktorý navyše sledujú aj svetové médiá, ju vyčerpáva. Aj od týchto problémov si hviezda zrejme potrebovala oddýchnuť a tak zamierila na dovolenku. Zlákal ju slnečný Karibik.

Herečka Uma Thurman počas dovolenky v Karibiku.
Herečka Uma Thurman počas dovolenky v Karibiku.
Autor: Profimedia

46-ročná Thurman na pláži nebola sama. Spoločnosť jej robil nezmány muž, s ktorým trávila čas vo vode aj na pláži. Dobre naladená hviezda sa v jeho spoločnosti cítila viditeľne dobre.

Herečka z kultovej snímky Pulp Fiction (1994) zhodila šaty a telo predviedla v čiernych bikinách. Hoci sa všemožne snažila pred objektívmi svoje krivky ukrývať, predsa len sa pár záberov podarilo. Herečka sa stále pýši štíhlymi a sexi nohami, ktoré na pláži budili zaslúženú pozornosť.

Obsadzovaná hviezda má za sebou dve nevydarené manželstvá s hereckými kolegami. Manželstvo s Ethanom Hawkeom trvalo 6 rokov a vzišli z neho dve deti. Jej 2-ročné manželstvo s Garym Oldmanom bolo bezdetné.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.