Halle Berry ako divožienka: Priehľadná čipka a pod ňou nahé telo

Žiadna hanblivka! Oscarová hviezda dokáže poriadne provokovať fanúšikov.

Halle Berry objavila čaro Instagramu len pred rokom, no práve jeho prostredníctvom zvykne štekliť fantáziu svojich fanúšikov. A urobila tak opäť. 50-ročná hviezda pózuje ako krásna divožienka kdesi v lese. Rozpustené vlasy jej padajú na plecia, jej pokožku zahaľuje len biela čipka, pod ktorou má už len nahé telo.

Me when someone says „I'm coming over and I've got snacks.“

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–03–30T21:12:54+0­0:00“>Mar 30, 2017 at 2:12pm PDT</time>

Oscarová herečka vyzerá skvelo a vzhľadom na jej vek sa žiada len závistlivo povzdychnúť. O starnutí pre Daily Mail povedala: „Starnutie je prirodzené a postihne každého jedného. Snažím sa len o jedno, aby som vždy vyzerala ako ja. Hoci zo mňa bude moja staršia verzia.“

Na Instagrame má 1,2 milióna fanúšikov a väčšina z nich nešetrí pochvaľnými ódami sa jej krásu. Je preto ťažko uveriteľné, že táto sexi päťdesiatnička je sama. V láske a vzťahoch sa jej nedarí, za sebou má tri nevydarené manželstvá.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.