Nadupaný dekolt Kardashianky v uliciach: Pozor, aby si nezavinila nehodu!

Televízna celebrita Kim Karadshian sa nikdy nebála vyzývavejších outfitov. Dokonca ani vtedy, keď je sotva poludnie a ona mieri na obed do nejakej vychytenej reštaurácie.

Televízna celebrita Kim Kardashian na zábere v Beverly
Hills, cestou na obed.
Televízna celebrita Kim Kardashian na zábere v Beverly Hills, cestou na obed.
Autor: Profimedia

Paprazzovia 36-ročnú celebritu zachytili v uliciach LA pred pár dňami, keď mala pred sebou práve takýto program. A čo nešlo prehliadnuť – sexepíl jej vystupovanie a hlavne garderóbe nechýbal.

Čiernovláska si obliekla model úzkych džínsov a k nemu len čierny elastický top bez ramienok. Jej masívne poprsie tak vyniklo naozaj výrazným spôsobom a Kardashian prilákala k svojmu dekoltu nejeden pohľad.

Tí fanúšikovia, ktorých až tak nezaujímajú výstrihy, postrehli aj to, že slávna celebrita má nový účes. Pre vodičov jazdiacich okolo to však bolo asi to posledné, čomu mohli venovať pozornosť. Dúfajme len, že vďaka hviezdnej „nádielke“ sa na ceste neprihodila nehoda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.