Čo tam hľadá? Miller zostala takmer naostro, pohotovo kryla rozkrok

Hviezdam, ktoré si užívajú atmosféru slnečných letovísk a vlny v oceáne či mori, sa občas prihodí nepríjemnosť s plavkami. Voda je totiž silný živel.

Herečka Sienna Miller v mexickom Kankúne čelila divokým
vlnám.
Herečka Sienna Miller v mexickom Kankúne čelila divokým vlnám.
Autor: Profimedia

Zvyčajne odhalí kúsok intímnych partií a pohotoví paparazzovia, ktorí sú hviezdam v pätách nelenia a cvakaju. Už to má za sebou aj Sienna Miller, ktorá cez víkend dovolenkovala v mexickom Kankúne.

Americká herečka, ktorá sa najnovšie objavuje v snímke The Lost City of Z, nezvládla nápor divokej vody a skončila tesne pri pobreží so spodným dielom plaviek povážlivo nízko. Hoci reportéri nelenili, Millerovej sa predsa len podarilo zabrániť, aby ukázala viac než sa patrí.

Fotografom sa však podarilo zachytiť ju aspoň v momente, keď si bikiny upravovala na tele. Momentka je to celkom vtipná, čo poviete?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.