Ako to vôbec robí?! 51-ročná Cindy Crawford v bikinách vyrazí dych

Hoci žezlo popularity už pomaly začínajú preberať jej deti, topmodelka veteránka Cindy Crawford stále dokáže ohúriť. Pohľad na ňu v bikinách dokáže vyraziť dych.

Modelka Cindy Crawford a jej manžel Rande Gerber spoločne na
ostrove St. Barts.
Modelka Cindy Crawford a jej manžel Rande Gerber spoločne na ostrove St. Barts.
Autor: Profimedia

Dnes 51-ročná niekdajšia supermodelka odletela po víkendovej účasti na gala-akcii módnych cien na ostrov Svätého Bartolomeja. Ani tam sa však s celou rodinou nevyhla prítomnosti paparazzov. Crawford v bikinách vychádzajúca z mora v spoločnosti manžela však rozhodne nepatrí medzi dámy, ktoré by sa mali ostýchať vyzliecť pred objektívom. Formu, akou sa môže pochváliť, by si želala aj nejedna tridsiatnička.

Crawford s manželom Randem Gerberom a ich deti Kaia a Presley odleteli do Karibiku všetci spoločne. Ako už v nedeľu naznačili, ich rodina je veľmi súdržná a navzájom sa jej členovia vo všetkom podporujú.

Crawfordovej syn Presley si cez víkend odniesol titul Novej hviezdy modelingu na cenách Los Angeles Annual Fashion Awards. Podporila ho prítomnosťou celá rodina.

Topmodelka Cindy Crawford (druhá zľava) s manželom Rande
Gerberom a ich deti - dcéry Kaia Jorden Gerber a syn Presley Walker Gerber na
akcii Fashion Los Angeles Awards.
Topmodelka Cindy Crawford (druhá zľava) s manželom Rande Gerberom a ich deti - dcéry Kaia Jorden Gerber a syn Presley Walker Gerber na akcii Fashion Los Angeles Awards.
Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan
© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Emmanuel Macron

Euro prudko posilňuje, silu mu dávajú Macronove výsledky

23.04.2017 23:00

Euro v úvode obchodovania v Ázii posilnilo voči doláru o dve percentá a vyšplhalo sa na 1,09395 USD, najviac za päť a pol mesiaca.

pacient, pacienti, lekár, cakaren

Drucker avizuje lekárom za nedovolené poplatky 10-tisícové pokuty

23.04.2017 20:00

Ambulantní lekári sa už dozvedeli, aké pokuty ich čakajú, ak budú od pacienta pýtať nedovolené poplatky.

policia, hrad

Summit obmedzí dopravu v hlavnom meste

23.04.2017 19:31

Mesto plné zahraničných delegácií, obmedzenia pre peších aj dopravu, v uliciach plno policajtov. Bratislava od nedele hostí šéfov parlamentov členských krajín Európskej únie.

specializovany trestny sud, Pitovci, ZVJS, Juraj Ondrejčák,

V prípade 'piťovcov' zasadne v stredu najvyšší súd

23.04.2017 19:27

Najvyšší súd SR má na stredu vytýčené ďalšie verejné zasadnutie, kde má rozhodnúť o odvolaní údajného šéfa zločineckej skupiny Ľuboša F. a bývalého policajta Milana K.