Prsia skryla, rozparky zmizli! Verešová rozkvitla ako krásna dáma

07.04.2017 00:33

Vyberať si sexy kúsky oblečenia nie je pre Andreu Verešovú nič výnimočné. Na narodeninovej oslave známej podnikateľky sa však objavila v prekvapivo decentnom a pritom veľmi elegantnom modeli.

Slovenská modelka Andrea Verešová na...
Slovenská modelka Andrea Verešová na narodeninovej oslave v Prahe. Autor: Profimedia

Rodáčka zo Žiliny, ktorá sa môže pýšiť titulom Miss Slovensko, sa v stredu večer vybrala na veľkolepú oslavu podnikateľky Růženy Nechanskej. Výstrihy, rozparky, či priehľadné materiály zostali doma – Verešovej voľba padla na nežné šaty po kolená s výrazným kvetinovým motívom.

Nechýbali síce tradičné vlny kaderí prehodené na stranu, dvojnásobná mama vyzerala ako skutočná dáma a pripútala na sebe nejeden pohľad mužských, ale aj ženských hostí.

Iba pred pár dňami sa pritom 36-ročná modelka dostala znovu na stránky bulváru. Dôvodom bola práve garderóba. Dámsky kostým, ktorý si obliekla na vyhlásenie cien, prekvapoval odhaleným výstrihom.

Verešová chcela jednému z českých novinárov ukázať, že naostro sa do spoločnosti nevydala a odkryla mu kúsok hrude. Čipkovaná podprsenka, ktorú mala pod sakom skrytú však nesedela presne na svojom mieste a tak Slovenka opäť skončila „odhalená“. Či chtiac, alebo nechtiac, to vie už len ona sama…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šaty #pôvab #kvety #decentnosť #Andrea Verešová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nerozčuľujte sa nad krivdami z minulosti, už to aj tak nezmeníte.
Ak vám finančný rozpočet nevychádza...

+ Dezinfikujte si často ruky, nechcete predsa niečo chytiť.
Máte obmedzené finančné možnosti, tak čakajte na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk