Čo som horšia ako Aniston? Hviezda z Priateľov predviedla telo v bikinách

Ani päťdesiatnička Courteney Cox sa nemá za čo hanbiť, čo poviete?

Už je to 23 rokov, čo sa herečka Courteney Cox prvý raz objavila v seriáli Priatelia. Čas letí závratnou rýchlosťou, v Hollywoode dokonca ešte o čosi rýchlejšie. 52-ročná herečka však môže stále bez obáv siahnuť po bikinách. A dočká sa obdivných titulkov.

Courteney Cox dovolenkuje na Bahamách.
Courteney Cox dovolenkuje na Bahamách.
Autor: Profimedia

Presne to urobila aj na Bahamách. Obliekla si čierne bikiny a vyrazila do vody. Ploché brucho a žiadna celulitída hovoria o hodinách cvičenia. A tie sa jej vyplácajú podobne, ako jej seriálovej priateľke Jennifer Anistonovej. Obe herečky stále vzbudzujú pozornosť, keď sa vyzlečú do plaviek.

Čiernovlasá hviezda si relax vychutnávala v spoločnosti 12-ročnej dcéry Coco, ktorej otcom je herec David Arquette. S ním sa herečka rozviedla v roku 2013. Aktuálne je zasnúbená s frontmanom kapely Snow Patrol, Johnnym McDaidom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.