Žeby Cuky a Luky v realite?! Tieto kamošky na pláži ukázali, čo nemuseli

11.04.2017 00:00

Hoci sa titulujú slovom modelky, nejedného človeka napadne, či to vlastne celé nie je paródia. Kamarátky Frenchy Morgan a Phoebe Price prekvapili aj na pláži v Malibu.

Kamarátky Frenchy Morgan (hore) a Phoebe Price...
Kamarátky Frenchy Morgan (hore) a Phoebe Price sa takto predvádzali na pláži v Malibu. Autor: Profimedia

Dvojica treťotriednych celebritiek, ktorá urobí všetko preto, aby sa pozornosť objektívov zamerala ich smerom, sa na pláži predvádzala ako o život. Plejáda momentiek, ktorá sa práve reportérom podarila, je skôr komickým obrazom toho, čo sú dve ženy bez súdnosti schopné urobiť pre bulvár.

Ryšavka Price aj jej odfarbená kamoška Morgan strúhali jednu pózu za druhou, rozkročili nohy aj liezli na betónový múrik, aby na objektívy vystrčili zadočky. A nechýbalo k tomu ani špúlenie pier či lascívne pohľady na fotografov.

Frenchy Morgan (vľavo) a Phoebe Price sa takto...
Frenchy Morgan (vľavo) a Phoebe Price sa takto predvádzali pred objektívmi v Malibu. Smiešne či na zaplakanie? Autor: Profimedia

Aj vám to niečo pripomína? Nám v prvom momente napadlo plážové vydanie Cuky a Luky. Ale kým tieto dve dámy sú vtipné a v televízii, Phoebe a Frenchy sú ženy z mäsa a kostí, veľmi skutočné a všetko toto konajúce pri plnom vedomí. Nuž, ale niekoho možno potešili.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Phoebe Price #paparazzovia #modelka #Frenchy Morgan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Priamy pobyt na slnku vás môže nepríjemne prekvapiť spálením pokožky.
V práci toho budete mať nad hlavu,...

+ Používajte masku na vlasy, vaše vlasy budú krásne a lesklé, sú korunou krásy.
Šetrite, momentálne nemáte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk