Trumpova neobľúbená Misska celkom nahá! Toto spravila pre zvieratá

Niekdajšia Miss Universe, dnes úspešná herečka Alicia Machado sa pripojila do skupiny celebrít, ktorým záleží na právach a živote zvierat. Spojila sa s ochranárskou organizáciou.

Herečka a bývalá Miss Universe Alicia Machado na zábere z
kampane PETA.
Herečka a bývalá Miss Universe Alicia Machado na zábere z kampane PETA.
Autor: PETA

Štyridsaťročná Venezuelčanka, ktorú minulý rok opäť začali rozoberať svetové médiá v súvislosti s Donaldom Trumpom a jeho nelichotivými komentármi na Machadovej adresu, sa rozhodla podporiť aktivity organizácie PETA. Ako inak, nahým spôsobom.

Sexi brunetka sa vyzliekla do Evinho rúcha a postavila sa pred objektív, aby mohla zdôrazniť slávny slogan, že radšej bude nahá akoby mala nosiť kožušiny. „Je pre mňa radosť a zároveň česť byť súčasťou takejto kampane,“ citoval herečku magazín People.

Podľa nej žijeme v dobe, ktorá mnoho zmenila. „Už naozaj nie je nutné zabíjať zvieratá, aby sme sa mohli obliekať do ich kože. Mali by sme myslieť na ochranu planéty,“ komentovala Machado, ktorú minulý rok na jeseň často spomínali médiá v súvislosti s prezidentom Donaldom Trumpom.

Ten ešte ako majiteľ licencie na svetovú súťaž krásy Miss Universe údajne slovne napádal a šikanoval Venezuelčanku v čase, keď v tejto súťaži zvíťazila. Mal ju nazývať Miss Prasiatko alebo Domáca puťka. Dôvodom bolo, že kráľovná krásy tesne po víťazstve pribrala na váhe.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

Ukrajina, vojaci

Na východe Ukrajiny zahynul pozorovateľ OBSE

23.04.2017 13:31

Pozorovateľ Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) prišiel o život na východe Ukrajiny.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.