Niekto to rád nahé! Ruská moderátorka skočila do vĺn úplne naostro

26.04.2017 12:19

Nedávno sa stala terčom záujmu amerických agentov a polície, ktorí ju podozrievali, že je ruská špiónka. Blondínka Victoria Bonya však zaujala na druhej strane Atlantiku aj inak.

Televízna moderátorka a bývalá playmate...
Televízna moderátorka a bývalá playmate Victoria Bonya na pláži v Miami.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Televíznu moderátorku a bývalú playmate zachytili objektívy paparazzov na pláži v Miami. Najprv v dvojdielnych čiernych bikinách a potom… celkom nahú! Áno, 37-ročná blondínka odložila všetku plážovú garderóbu a do vĺn vkĺzla v Evinom rúchu.

Hoci s nahotou problém očividne nemala a ani nemá, do nepríjemnej situácie sa Bonya dostala pri nedávnom prechode americkými hranicami. Keďže jej pohraničná kontrola našla v batožine vizitku na firmu vyrábajúcu skryté kamery, okamžite ju odviedli bokom a začali vypočúvať.

„Hovorila som si, že ma určite deportujú. Nepýtali sa ma normálne otázky, stále sa vypytovali na ruského prezidenta Vladímira Putina,“ opísala incident Bonya. Dostala údajne aj otázku, či je tajnou agentkou Ruska.

Blondínku údajne zachránila jej popularita. Až keď colníci zistili, že ju na Twitteri sledujú dva milióny ľudí, uvedomili si, že ide o celebritu a moderátorku a nie podozrivú špiónku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Victoria Bonya #pláž #nahá #moderátorka #Miami #kontrola
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Žarty vám prospejú, úsmev vám pomôže prekonať aj najťažšie chvíle.
Neplaťte za chyby druhých, skúste...

+ Tešte sa z maličkostí, je to dôležité pre vaše zdravie aj v živote.
Aj v dospelosti sa stále vzdelávajte,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk