Slávna mamička sa predvádza v bikinách. Je čo závidieť, vážení!

03.05.2017 00:00

Dcérke ťahá na dva roky a jej slávna mama vyzerá ešte lepšie ako za čias, keď bola ešte slobodnou dámou. Elisabetta Canalis zaujala opäť na Instagrame.

Buongiorno da me e da miss mini bikini 2017 ! #elisabettaca­nalisxmobo #tigretta @moboswim Miss bikini and I just having fun thanks @fabcestari for the photo and @emanueladigi­ammarco for the makeup/hair 

Príspevok, ktorý zdieľa Elisabetta Canalis (@littlecrumb_), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–05–01T04:37:28+0­0:00“>Apr 30, 2017 o 9:37 PDT</time>

Bývalá partnerka herca Georga Clooneyho sa na svojom profile na mikroblogovacej sieti pochválila záberom so svojou dcérkou Skyler Evou. Fanúšikov určite poteší, že slávna mama je na momentke len v bikinách. Spoločne so svojou ratolesťou sa hrajú pri bazéne.

Tridsaťosemročná Canalis, ktorá dieťa priviedla na svet v Los Angeles a ktorá väčšiu časť roka v USA aj trávi, sa môže pýšiť skutočne skvelou figúrou.

Vo forme sa vraj udržiava pomocou cvičenia a zdravou stravou. Veľkou „pomocou“ je však aj samotná dcéra. „Pobehovať denne okolo nej je celkom fuška. Myslím si, že tomu môžu rozumieť len mamy,“ skonštatovala pred časom Canalis.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Instagram #Elisabetta Canalis #dcéra #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk