Jacksonova dcéra hore bez! Takto sa vystavuje na internete

18.05.2017 00:00

Na nedávnom podujatí MET Gala zaujala Paris Jackson v kreácii z dielne Calvin Klein. Modelka a ašpirujúca herečka má však rada aj predvádzať sa bez šiat. Aspoň podľa sociálnych sietí.

Modelka Paris Jackson na zábere z Instagramu,...
Modelka Paris Jackson na zábere z Instagramu, ktorý následne stiahla. Autor: Instagram

Na svojom konte na Instagrame zverejnila 18-ročná Paris, ktorá je dcérou zosnulého speváka Michaela Jacksona, momentku bez trička. Hoci na fotografii vidieť len obliny poprsia, ktoré si Paris decentne prekrýva rukou, jej posolstvo je jasné. Prostredné dieťa kráľa popu miluje nahotu.

„Byť nahý je súčasťou toho, čo nás robí ľuďmi. Mne osobne to pomáha byť v lepšom spojení s matkou zem. Zvyčajne som nahá, keď som doma v záhrade. Je to nádherná vec a vôbec to nemusí byť nahota prezentovaná sexuálnym spôsobom, ako ju predvádzajú mnohé hollywoodske hviezdy (a médiá),“ napísala ku fotografii Paris Jackson.

i'll say it again for those questioning what i stand for and how i express myself. nudity started as a movement for ‘going back to nature’, ‘expressing freedom’, ‘being healthier’ and was even called a philosophy. being naked is part of what makes us human. for me it helps me feel more connected to mama gaia. i'm usually naked when i garden. it's actually a beautiful thing and you don't have to make it sexual the way many hollywood stars (and the media) do. not only is your body a temple and should be worshipped as so, but also part of feminism is being able to express yourself in your own way, whether it's being conservative and wearing lots of clothes or showing yourself. there's different ways of absorbing mother earth's energy, my favorites are earthing which is absorbing the earths vibrations from contact between the soil and your bare feet, as well as letting your naked skin absorb the rays of the sun. the human body is a beautiful thing and no matter what "flaws" you have, whether it be scars, or extra weight, stretch marks, freckles, whatever, it is beautiful and you should express yourself however you feel comfortable. if this makes some of you upset i completely understand and i encourage you to maybe no longer follow me, but i cannot apologize for this in any way. it is who i am and i refuse to shy away and keep my beliefs a secret. every one as an opinion and every one has their beliefs. we don't always agree with one another and that's okay. but again, we are all human, and to appreciate the things that other people do that make us human helps us feel connected. how can that be a bad thing?

Príspevok, ktorý zdieľa Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson),

Podľa nej je nahota aj súčasťou feminizmu a ľudia by nemali odsudzovať jeden druhého, ale naopak – rešpektovať sa a tolerovať navzájom.

Mladá dáma, okolo ktorej v posledných mesiacoch vzrástol mediálny záujem, podobné momentky zavesila aj na konto na Snapchate či Twitteri.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #Paris Jackson #Instagram #hore bez
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nájdite si dostatok času na prechádzky prírodou, odbúrate stres.
Mali by ste začať premýšľať, čo urobíte s...

+ Zmeňte myslenie, pretože sila myšlienky je nekonečná.
Nerozmýšľajte stále len o majetku, byť bohatý...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk