Bývalka princa Harryho v bikinách! A teraz skúste hovoriť o Meghan...

11.07.2017 00:00

Hoci svet momentálne dychtivo sleduje každučkú novú správu o novej priateľka princa Harryho - herečke Meghan Markleovej, aj bývalá partnerka britského šľachtica ešte dokáže zaujať.

Chelsy Davy, bývalá priateľka princa Harryho,...
Chelsy Davy, bývalá priateľka princa Harryho, si užívala dovolenku v Saint Tropez. Autor: Profimedia

Chelsy Davy, dnes 31-ročná rodáčka zo Zimbabwe, tvorila s princom Harrym dvojicu s prestávkami v rokoch 2004 až 2011. Rozchodu sa vraj zabrániť nedalo, pretože ku koncu vzťahu, panoval medzi dvojicou takmer výlučne kamarátsky vzťah. Od čias, čo sa rozišli, sa Davy objavovala v hľadáčikoch médií skôr sporadicky.

Zmenilo sa to počas uplynulého víkendu, keď paparazzovia zachytili blondínku na pláži vo francúzskom Saint Tropez. Davy si užívala slnečné počasie a príjemnú teplotu vody a zároveň predviedla svoje ženské tvary v dvojdielnych oranžových bikinách.

Zaujímavosťou je, že Davy je od súčasnej partnerky britského princa mladšia o štyri roky a podľa mnohých ľudí z Harryho okolia nemohol medzi týmito dvoma ženami byť väčší rozdiel. Či už vizuálny, alebo povahový.

Kým Chelsy Davy bola celkom divoška a nebránila sa večierkom a párty, kanadská herečka Markle je už skôr usadenou dámou, ktorá sa sústreďuje na svoju profesionálnu kariéru a tiež na filantropické aktivity. Práve jej angažovanosť v charitatívnych projektoch ju vraj spojila aj s ryšavým princom z Veľkej Británie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#princ Harry #pláž #Meghan Markle #Chelsy Davy #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neležte po práci len doma, slnko vás vonku nabije energiou, choďte sa prejsť.
Ak vám ostalo viac času,...

+ Neviňte zo všetkého len seba, neprospieva vám to, začnite uvažovať triezvo.
Nezapájajte sa do hazardných...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk