Krásna Adriana Lima s novým milencom: Zbalil ju tento spisovateľ!

16.07.2017 00:00

Od rozvodu s basketbalistom Markom Jarićom sa brazílska topmodelka Adriana Lima objavila po boku mnohých známych mužov, zväčša športovcov. Tentoraz jej srdce vyhral spisovateľ!

Topmodelka Adriana Lima si na jachte užívala v...
Topmodelka Adriana Lima si na jachte užívala v spoločnosti spisovateľa Metina Haru. Autor: Profimedia

Áno, práve po boku známeho tureckého autora Metina Haru už pred pár dňami zachytili objektívy paparazzov dvojnásobnú mamu a jednu z najlepšie platených modeliek sveta. Dvojicu načapali v známom tureckom letovisku Bodrum a následne o pár dní aj na luxusnej jachte, kde si užívali spoločne romantické chvíle.

Hoci 36-ročná kráska nehovorí o svojom súkromí, tentoraz to bol spisovateľ Hara, kto prehovoril. „Stretli sme sa s Adrianou v Istanbule. Uvedomili sme si, že jeden pre druhého máme slabosť a city. Stále sa však spoznávame,“ uviedol autor niekoľkých úspešných titulov pre noviny Daily Sabah.

Modelka sa pritom pred časom vyznala z toho, že je oddaná predovšetkým sama sebe a vydatá za vlastné šťastie, na ktorom sa denne snaží pracovať. „Som single,“ uviedla koncom mája pre magazín Harper's Bazaar. To sa však zjavne zmenilo. Zábery vášnivo sa bozkávajúcich milencov to potvrdzujú.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#spisovateľ #Metin Hara #láska #Adriana Lima
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Uvoľnite sa dnes, neustále zostávate v kŕči a kontrolujete svoje správanie.
Dnes sa vo vašej práci nestane...

+ Doprajte si hneď ráno športové aktivity, dnes budete mať dobrý deň.
Niečo vám v práci dodá dobrú náladu a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk