Ach, tie pery krásnej Iriny! A ešte ukázala aj dekolt

31.07.2017 00:00

Irina Shayk opäť zvádza svojich fanúšikov, má ich takmer 9 miliónov.

Je zvodná, to nebpochyby. A odkedy sa v marci stala mamou, je ešte krajšia ako kedykoľvek predtým. O sexi zábery Irina Shayk neochudobňuje ani svojich fanúšikov, ktorých má na Instagrame takmer 9 miliónov. A to už je poriadne množstvo ľudí, ktorých sa oplatí „zabávať“.

Happy #NationalLipstickDay.. celebrating with my favorite @lorealmakeup #Lorealista

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Aktuálne krásna tridsiatnička zverejnila záber na ktorom upriamuje pozornosť na svoje sexi pery, ktoré na zábere dominujú jej dokonalej tvári. Výrazné oči takisto dokážu hovoriť jasnou rečou. Ale okrem pohľadu na krásnu tvár ruská modelka ponúkla aj pohľad do jej dekoltu.

Partnerka herca Bradleyho Coopera ohuruje so železnou pravidelnosťou. A nielen vo virtuálnom, ale aj v reálnom svete. Naplno zažiarila počas festivalu v Cannes, kde dva mesiace po pôrode dcéry Ley ukázala dokonalé telo. Jej vystúpenie na červenom koberci v šatách z dielne Atelier Versace nemohlo byť dokonalejšie.

Modelka Irina Shayk uchvátila na festivale v...
Modelka Irina Shayk uchvátila na festivale v Cannes. Necelé dva mesiace po pôrode predviedla ukážkovú figúru v šatách Atelier Versace. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#irina Shayk #Instagram
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Aj keď ráno nestíhate, doprajte si zdravé raňajky, dodajú vám potrebnú energiu.
Nevyberajte si stále tú...

+ Adrenalínovým dobrodružstvám sa radšej vyhnite, dnes nato nemáte žalúdok.
Máte viac sily do práce ako si...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk