Je to vôbec možné? Štvornásobná mama Klum ohuruje týmto telom

16.08.2017 00:00

Príroda bola k nej štedrá. A stále je milosrdná. Ako inak si vysvetliť, že telo 44-ročnej modelky Heidi Klum vyzerá ako krivky o dvadsať rokov mladších dám. To všetko po štyroch deťoch.

We LOVE you St.Barth Thank you .... until next time !!!!!! #familievacation #Love #fun #Thefastest10daysever

Príspevok, ktorý zdieľa Heidi Klum (@heidiklum),

Nemecká rodáčka zverejnila na svojom Instagrame momentku z dovolenky, na ktorej ešte vyzdvihla to, aké sexi môže byť materstvo aj po tom, čo ste priviedli na svet štyri krásne deti. Na pláži v Karibiku zapózovala pred objektívom s celou rodinou.

Zatiaľ čo jej štyri deti utekajú smerom do vĺn otočené chrbtom k objektívu, Klum poskakuje pred ním a ukazuje štíhle a tvarované krivky. Záber z dovolenky na ostrove Svätého Bartolomeja vznikol ako rozlúčka s letnou dovolenkou. „Dovidenia nabudúce,“ píše Klum, ktorá zjavne toto letovisko zbožňuje. Niekoľkokrát sa tam objavila aj so svojím partnerom Vitom Schnabelom.

Práve jeho neprítomnosť však vyvolala dohady médií. Obchodníka s umením totiž nedávno paparazzovia nachytali v Londýne v spoločnosti neznámej dámy v skorých ranných hodinách. Lúčil sa s ňou bozkom v aute, čo sa dalo vysvetliť naozaj rôzne. Schnabel síce priniesol svoju verziu – faktom však je, že ani jeden z páru sa odvtedy k incidentu radšej nevyjadroval.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #štyri deti #mama #krása #Heidi Klum #deti
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Bolesť hlavy vám naznačuje nedostatok spánku, oddýchnite si.
Nehádžte všetko na svojich kolegov, dobre...

+ Nestojte príliš dlho na slnku, mohli by ste dostať úpal.
Neponižujte starších ľudí, vedia pracovať tak...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk