Alkohol, párty, prsia odhalené - takto oslavuje topmodelka s kamoškami

16.08.2017 13:31

Len nedávno obletela polovicu sveta, aby propagovala nový film Luca Bessona, ale od víkendu si britská modelka a herečka Cara Delevingne dopriava zaslúžený oddych. Hoci, je otázne, či sa vráti domov oddýchnutá.

Divoký žúr kamarátok Cary Delevingneovej na...
Divoký žúr kamarátok Cary Delevingneovej na jachte v Mexiku. Autor: Profimedia

Dvadsaťpäťročná rodáčka z londýnskeho Hammersmithu sa vybrala s početnou skupinou kamarátok do Mexika, kde sa rozhodla osláviť narodeniny. Áno, čerstvých 25 má len od 12. augusta.

Modelka a herečka Cara Delevingne (vľavo) s...
Modelka a herečka Cara Delevingne (vľavo) s jednou zo svojich kamarátok na jachte v Mexiku, kde oslavovala narodeniny. Autor: Profimedia

Na Instagrame hviezdy sa objavili vtipné videá a momentky, ale najväčšiu žatvu mali paparazzovia na pobreží Mexika. Na prenajatej jachte, ktorú okupovala ženská posádka, totiž zachytili divoký žúr.

Niektoré členky osadenstva tancovali na palube viditeľne potúžené alkoholom. Zhodili vrchné diely bikín a dokonca do záberu preniklo aj odhalené pozadie. Samotná Cara pôsobila o niečo utiahnutejšie. Len s jednou z kamarátok sa posadila na bok jachty a o niečom hĺbavo diskutovala. Potom sa časť skupiny vybrala do prístavu a mestečka, kde údajne nasledovali nákupy a ďalšie popíjanie vo vychýrenej miestnej reštaurácii.

Na oslave sa zúčastnila napríklad modelka a herečka Suki Waterhouse, topmodelka Adwoa Aboah, herečka Jaime Winstone, modelka Georgia May Jagger či Carina sestra Poppy Delevingne.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#prsia #párty #oslava #odhalenie #narodeniny #Cara Delevingne
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si sladkosti na nervy, budete pokojnejší a prospeje vám to.
O svojich finančných problémoch sa...

+ Zdravotné problémy treba riešiť okamžite, nečakajte nato kým bude neskoro.
Dodajte si odvahu a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk