Model z basy a bohatá dedička na pláži... Odtrhnite ich od seba konečne!

07.09.2017 00:00

Jednu ženu zradil, druhú si omotal okolo prsta. Model Jeremy Meeks sa posledné mesiace stretáva s Chloe Greenovou. Paparazzovia ich najnovšie načapali v Izraeli.

Model Jeremy Meeks a dedička miliardovej siete...
Model Jeremy Meeks a dedička miliardovej siete Topshop Chloe Green na pláži v Izraeli. Autor: Profimedia

Práve túto destináciu, ktorá nie je až pod takým silným bulvárnym tlakom a náporom fotografov, si pomerne čerství milenci vybrali na trávenie ďalšej dovolenky. Lenže, objektívom sa nevyhli. Na druhej strane, ich láska je každopádne fotogenická.

Tridsaťtrirročný Meeks sa preslávil ako najkrajší väzeň Ameriky a po absolvovaní niekoľkomesačného trestu sa vrátil do bežného života so zmluvou na niekoľko modelingových zákaziek. Hoci je stále ženatý a zároveň aj rodič, pár mesiacov dozadu sa začal stretávať s 26-ročnou dedičkou módnej siete Topshop.

Túto zradu neuniesla Meeksova manželka, ktorá sa vraj o nevere svojej polovičky dozvedela prostredníctvom fotografií v mobile. Model jej mal údajne klamať s tým, že tvrdil, že cestuje mimo domu kvôli pracovným povinnostiam. O pár dní sa však v médiách objavila fotografie, na ktorých si užíval s Chloe Greenovou. Tá v minulosti randila napríklad so spevákom Marcom Anthonym.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pláž #láska #Jeremy Meeks #Izrael #Chloe Green
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Adrenalínovým dobrodružstvám sa radšej vyhnite, dnes nato nemáte žalúdok.
Máte viac sily do práce ako si...

+ Ak máte zdravotný problém, dajte sa vyšetriť, konečne sa vám uľaví.
Nájdite si zodpovednú osobu, ktorá by...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk