Čo tam po kamerách! Lady Gaga sa nehanbí, hore bez v dokumente!

26.09.2017 00:00

Nielen súkromie a zákulisie svojho pracovného procesu odhaľuje v novom dokumente speváčka Lady Gaga. Diváci uvidia aj jej prsia!

Speváčka Lady Gaga na zábere z nového dokumentu...
Speváčka Lady Gaga na zábere z nového dokumentu Five Foot Two z produkcie spoločnosti Netflix.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Americká hudobná ikona sa v novom projekte, za ktorým stojí kanál Netflix, zdôveruje pred kamerou s tými najintímnejšími záležitosťami. Svet médií však zaujal aj fakt, že Gaga sa pred kamerou bez okolkov predvádza aj hore bez.

Ide o scénu, na ktorej dokumentarista zachytil speváčku pri rozhovore s kreatívnymi poradkyňami Ruth Hogbenovou a Andreou Gelardinovou. Obe dámy sa na pár sekúnd zatvária veľmi neisto a pokúšajú sa nepozerať na speváčku, ktorá si zloží vrchný diel bikín (necenzurované foto tu). Gaga je však zjavne so svojou nahotou úplne vyrovnaná a nemieni ju zakrývať ani vo chvíľach, keď je objektom kamery.

Speváčka, ktorá by sa čoskoro mala objaviť v remake muzikálu Zrodila sa hviezda, musela nedávno posunúť termíny turné k albumu Joanne. Dôvodom majú byť výrazné zdravotné problémy, ktoré jej znemožňujú normálne fungovanie a bránia aj pri kvalitnom pódiovom výkone.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#odhalenie #Lady Gaga #hore bez #speváčka #dokument
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepredbiehajte udalostiam a počkajte na to čo vám povie lekár.
Neprepínajte svoje sily, potrebujete prácu...

+ Je dôležité aby ste sa sami cítili dobre vo vlastnom tele, myslite na to.
Dokončite si svoju začatú prácu,...