Bezpečnostná prehliadka? Táto (odhalená) modelka šokovala aj ochrankára

28.09.2017 00:00

Parížsky týždeň módy sa deje s prísnymi bezpečnostnými opatreniami. A nevyhnú sa im ani známe tváre či reprezentanti módneho sveta. Niekedy to však môže mať zaujímavú dohru.

Topmodelka a herečka Aymeline Valade prichádza...
Topmodelka a herečka Aymeline Valade prichádza na prehliadku Saint Laurent v Paríži. Autor: Profimedia

Pred prehliadkou odevnej kolekcie Saint Laurent sa tak udialo, keď sa do priestorov módnej šou ponáhľala topmodelka a herečka Aymeline Valade, známa napríklad z filmu Valerián a mesto tisícich planét.

Pôvabná hnedovláska dorazila na bránu, kde už čakala ochranka, ktorá má nariadenie prezrieť každého hosťa. Valade však musela vohnať aj rumenec do tváre mužov z ochranky.

Keď si rozopla sako, aby ukázala, že pod ním nič neskrýva, naskytol sa bodyguardom, ale aj fotografom zaujímavý pohľad. Priehľadná blúzka so striebornými bodkami z kolekcie Saint Laurent totiž toho veľa neskryla. A ako iste správne chápete, Aymeline Valade pod ňou nemala žiadnu spodnú bielizeň.

Modelka a herečka Aymeline Valade.
Modelka a herečka Aymeline Valade. Autor: Reuters, REGIS DUVIGNAU

V modelingu celkom bežná vec, ukázať sem tam poprsie či bradavku. Pre „mužov v čiernom“ pravdepodobne celkom spestrenie rutinnej práce.

Uplynulé týždne sa niesli v znamení módy. Práve Paríž je poslednou zástavkou prehliadok veľkých módnych značiek, ktoré predstavujú kolekcie na jar a leto 2018.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Saint Laurent #prehliadka #paríž #Aymeline Valade
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na návykové látky, nemyslite si, že ak to vyskúšate, tým to aj skončí.
Ak viete, že máte pravdu,...

+ S cvičením a zdravou životosprávou začnite najskôr pomaly a zľahka.
Nemíňajte príliš veľa peňazí na letné...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk