Dcéra Lionela Richieho v bikinách! Užíva si s milencom, otec tŕpne strachom

08.11.2017 00:00

Hoci plejboja Scotta Disicka zvyčajne so ženami spájajú len na chvíľu, zdá sa, že konečne našiel niekoho, s kým chce tráviť viac času. Je to krásna Sofia Richie.

Herečka Sofia Richie si užíva dovolenku s Mexikom.
Herečka Sofia Richie si užíva dovolenku s Mexikom. Autor: Profimedia

Dcéra speváka Lionela Richieho sa s 34-ročným Disickom priatelila niekoľko mesiacov. Stretávali sa najmä na párty, alebo v nočných kluboch Los Angeles. Lenže, z priateľstva vzniklo čosi hlbšie. A dvojicu najnovšie paparazzovia zachytili v súkromnej vile v mexickom letovisku Los Cabos.

Iba devätnásťročná blondínka, ktorá sa pokúša o kariéru modelky, vyzerala v dvojdielnych čiernych bikinách naozaj príťažlivo. Paparazzom sa podarilo zachytiť ju pri chytaní bronzu aj celkom nahú. Ležala však na bruchu a keď si s partnerom uvedomili prítomnosť reportérov, ten ju pohotovo prikryl uterákom.

Otec mladučkej modelky, známy spevák a čoskoro aj porotca šou American Idol, sa nedávno priznal, že „je vystrašený na smrť“ z toho, že jeho ratolesť randí so známym plejbojom Disickom. „Či som v šoku? Preboha, veď som jej otec. Som z toho vydesený na smrť,“ uviedol začiatkom októbra Lionel Richie v rozhovore pre US Weekly. Jeho dcéra si však zjavne jeho slová k srdcu nevzala.

#Telo #Sofia Richie #Scott Disick #pôvab #Mexiko #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nenechajte si ničiť svoje sebavedomie hlupákmi vo svojom okolí.
Dnes nie je váš deň, všetko radšej robte...

+ Vybrali ste si nesprávnu cestu po ktorej kráčate, zmeňte smer.
Peniaze nemíňajte na hlúposti, ak niečo...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk