Moderátor zaútočil na sexy Ratajkowski pre toto video! A aká je odpoveď...

08.12.2017 00:00
Modelka Emily Ratajkowski predviedla sexi figúru.
Modelka Emily Ratajkowski na archívnom zábere. Autor: ,

Magazín LOVE každoročne pripravuje predvianočnú sériu videí s najsexy modelkami sveta. Medzi ne sa nepochybne radí aj londýnska rodáčka Emily Ratajkowski.

Práve video s ňou nedávno poriadne pobúrilo moderátora Piersa Morgana. Pobúrilo až tak, že neváhal a na v rannej šou Good Morning Britain sa obul do 27-ročnej krásky. „Neviem vlastne, kto to je. Ale pre živého boha, obleč si niečo na seba a nájdi si poriadnu prácu,“ odkázal Morgan príťažlivej brunetke.

Pobúrilo ho video, v ktorom sa Emily len vo zvodnej bielizni predvádza pri stole s jedlom a práve s týmto jedlom sa postupne začne aj hrať a dokonca ho roztiera po tele. Morganovi nestačilo a na svojom Twitteri ešte pridal.

Televízny moderátor Piers Morgan.
Televízny moderátor Piers Morgan. Autor: Reuters, JONATHAN ERNST

„Takto vyzerá, keď Emily Ratajkowski propaguje feminizmus. A Emmeline Pankhurst práve niekde z toho zvracia,“ napísal s narážkou na známu členku feministického hnutia.

Ratajkowski sa však nezľakla a známemu moderátorovi odpovedala tiež prostredníctvom sociálnej siete. „Nikdy som netvrdila, že moje love video je nejaký feministický odkaz. Ale stálo by za to povedať, že hovoriť ženám, čo majú robiť so svojimi telami a ako majú pristupovať k sexualite je príklad klasického sexizmu. Môžem mať moje názory na feminizmus a zároveň fotiť sexy zábery a videá,“ napísala modelka a príležitostná herečka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Twitter #sexy #Piers Morgan #Lóve #hádka #Emily Ratajkowski
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nemusíte sa báť zdravotných komplikácií, starajte sa o seba tak ako doteraz.
Peniaze pre vás nehrajú...

+ Pri šoférovaní môžete dostať mikrospánok, nesadajte na miesto vodiča.
Úspech v zamestnaní sa čoskoro...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk