Hviezda Baywatch bez podprsenky? Gravitáciu s takými vnadami neoklame

09.01.2018 14:59

Keď pobehovala po pláži v tesných plavkách v novom filmovom príbehu Pobrežnej hliadky, mnohým pánom v kine padla sánka. Podobné platilo aj pri jej nahej scéne v seriáli Temný prípad.

Herečka Alexandra Daddario.
Herečka Alexandra Daddario. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Reč je, samozrejme, o herečke Alexandre Daddario, ktorá sa za uplynulé roky prepracovala medzi hviezdnu elitu. Nechýbala ani na párty po nedeľňajšom vyhlásení cien Zlatý glóbus.

Na večierku magazínu InStyle a štúdia Warner Bros sa tmavovláska s bujnými krivkami objavila v čiernej večernej kreácii s prestrihom na hrudi. Práve ten sa však stal nie práve najlichotivejším prvkom v jej noblesnej výstroji.

Topmodelka Hailey
		Baldwin.
Herečka
		Alexandra
		Daddario.
+7Herečka Diane Kruger
		prišla v kreácii
		Alexander...

Daddario sa radí k dámam, ktorým príroda naozaj štedro nadelila na ženských tvaroch, neobliecť si podprsenku však v tomto prípade znamená aj silu gravitácie. A objektívy dotieravých paparazzov ju razom odhalili (a zachytili).

Určite by sa našlo množstvo fanúšikov (asi najmä tých mužských), ktorým herečka bez spodnej bielizne brázdi sny. V prípade módnej výstroje je však isté jedno – toto na jednotku nebolo. Nabudúce radšej s „podporou“… alebo podprsenkou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#výstrih #prsia #párty #Alexandra Daddario
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neobmedzujte sa doprajte telu všetko čo si pýta v malej miere.
Buďte časovo flexibilný, v práci tak budete...

+ Začnite sa starať o svoje telo a nezanedbávajte teplé stravovanie.
Rozprávajte len o tom čo viete, nie o...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk