Krásna mamina! Hemsworthova polovička ukázala dokonalé krivky

12.01.2018 00:00

O príťažlivej a priam dokonalej postave sa zvykne hovoriť najmä v súvislosti s Chrisom Hemsworthom. Ale čo jeho manželka? Porodila tri deti a prekročila štyridsiatku a vyzerá fakt úžasne.

Herečka Elsa Pataky (vpravo) s manželkou herca...
Herečka Elsa Pataky (vpravo) s manželkou herca Matta Damona Lucianou Barroso si spoločne užívali slnečné počasie v Byron Bay v Austrálii. Autor: Profimedia

Španielska rodáčka Elsa Pataky sa objavila uprostred týždňa na pláži v Austrálii, odkiaľ Hemsworth pochádza. Spoločne s priateľmi, medzi ktorými nechýbala ani manželka herca Matta Damona Luciana Barroso, a svojimi ratolesťami si užívali slnečné počasie. A paparazzovia, ktorí ch pri tom pristihli, zase pohľad na jej krivky.

Štyridsaťjedenročná Pataky disponuje naozaj príťažlivou postavou a rozhodne to aj sama vie. V pestrých modrých bikinách vystavila na obdiv ukážkové krivky a pravidelným športom udržiavanú figúru.

Herečka v začiatkoch svojej kariéry často pózovala pred objektívmi a jej fyzické prednosti využili aj režiséri za kamerou. Treba však dodať, že väčšinou v úlohách akčných hrdiniek.

Patakyovú poznajú diváci z niekoľkých filmov série Rýchlo a zbesilo. Herečka sa však za posledné roky sústredila viac na súkromie a výchovu detí.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #pôvab #Elsa Pataky #Chris Hemsworth #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neobmedzujte sa doprajte telu všetko čo si pýta v malej miere.
Buďte časovo flexibilný, v práci tak budete...

+ Netrávte veľa času doma, radšej sa prejdite vonku.
Ukázali ste sa v tom najlepšom svetle, môžete byť na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk