Williamsovej nový snúbenec prekvapí! Tento urastený fešák má fakt 50?

11.01.2018 15:15

Už niekoľko dní sa hovorí o tom, že herečka Michelle Williams sa zasnúbila. Na Zlatých glóbusoch mala predviesť na ruke luxusný zásnubný prsteň.

Finančník Andrew Youmans strávil prvé dni...
Finančník Andrew Youmans strávil prvé dni nového roka so snúbenicou - herečkou Michelle Williamsovou na Bahamách. Autor: Profimedia

Hoci médiám sama tvrdila, že ide len o „krásny kúsok šperku“ a nie zásnubný prsteň, o tom, že už niekoľko mesiacov sa stretáva s newyorským finančníkom Andrewom Youmansom niet pochýb. Prvýkrát ich spolu videli už v júli minulého roka v Ríme.

Dvojicu spoločne zachytili v týchto dňoch aj na Bahamách. Drobná blondínka tam odletela so svojím partnerom hneď na druhý deň po slávnostnom ceremoniáli. Zdá sa, že Youmans si skvelo sadol aj s Williamsovej dcérou Mathildou, ktorej otcom je zosnulý herec Heath Ledger. Spolu s ňou sa jašil a hral vo vlnách a s Michelle zase živo diskutoval a potom oddychoval na pobreží.

Hoci vo väčšine prípadov paparazzovia sústreďujú svoju pozornosť na pláži na dámy, v tomto prípade rozhodne zaujal aj samotný finančník. Hoci je od 37-ročnej herečky starší o trinásť rokov (a teda má 50!), je naozaj vo skvelej forme.

Herečka Michelle Williams v šatách z dielne...
Herečka Michelle Williams v šatách z dielne Louis Vuitton. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#svaly #snúbenec #Michelle Williams #Bahamy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na pravidelné preventívne prehliadky.
Čaká vás veľmi dôležitý deň vašej práce.
...

+ Čakanie vám ubehne rýchlejšie keď začnete myslieť pozitívnejšie.
Dávajte si pozor na svoju prácu, čoskoro...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk