Verešová ako dokonalá diva, no chvíľu predtým... (skoro) odhalený prsník

Znovu na seba prilákala pozornosť. Slovenská rodáčka Andrea Verešová sa v Prahe zúčastnila na krste kalendára a už tradične sa odhalila.

24.01.2018 00:00
debata (6)
zväčšiť Takto sa musela Andrea Verešová poistiť v... Foto: Profimedia
Takto sa musela Andrea Verešová poistiť v priehľadných šatách. Takto sa musela Andrea Verešová poistiť v priehľadných šatách.

Niekdajšia Miss Slovensko predviedla niekoľko modelov šiat – spoločný menovateľ bol však jasný, odvážne strihy, priehľadné materiály, sexy vzhľad. A v jednom z nich, vyšívaných šatách bolo toho vidieť celkom dosť.

Tentoraz sa mama dvoch detí poistila – na poprsí bolo jasne vidieť telové nálepky, ktoré mali skryť bradavky pred objektívmi fotografov. Samotné nálepky však skryť celkom nešlo.

Po prehliadke však už Verešová vkĺzla do celkom iných šiat a treba povedať, že to bol aj jej najsilnejší moment večera. V červenej kreácii, ktorá obopínala jej krivky, vyzerala skrátka skvelo. Žilinčanka, ktorá v minulosti tvorila pár aj s hokejistom Jaromírom Jágrom, sa na akcii zúčastnila so svojím manželom Danielom Volopichom. Dvojica má spolu dcéru Vanessu a syna Daniela.

Modelka Andrea Verešová a jej manžel Daniel... Foto: Profimedia
Modelka Andrea Verešová a jej manžel Daniel Volopich. Modelka Andrea Verešová a jej manžel Daniel Volopich.

© Autorské práva vyhradené

6 debata chyba
Viac na túto tému: #prsia #odhalenie #Andrea Verešová #nálepka

+ Pripravte si bylinkový čaj a horúci kúpeľ, uvoľníte telo aj myseľ.
Spamätajte sa, potrebujete si nájsť...

+ Naplánovaný lekársky zákrok môžete bez obáv zrušiť, nebude potrebný.
Počítajte s dlhšou pracovnou prestávkou,...