Toto telo skrýva pod šatami?! Kto by to do hviezdy Twilightu povedal

07.02.2018 00:00

Bledý, takmer neduživý, elegán v úzkych oblekoch - presne tak doposiaľ vždy pôsobil herec Robert Pattinson, slávny filmový upír zo ságy Twilight. Ale pred pár dňami poriadne prekvapil.

Herec Robert Pattinson počas výletu na ostrov...
Herec Robert Pattinson počas výletu na ostrov Antigua venoval dosť času tvrdému tréningu. Autor: Profimedia

Bledý, takmer neduživý, elegán v úzkych oblekoch – presne tak doposiaľ vždy pôsobil herec Robert Pattinson, slávny filmový upír zo ságy Twilight. Ale pred pár dňami poriadne prekvapil.

Tridsaťjedenročný herec zaletel na ostrov Antigua, aby si tam oddýchol spoločne s priateľmi. No nielen oddýchol. Súčasťou jeho každodennej rutiny sa stalo aj cvičenie a Pattinson si zjavne tréningové aktivity obľúbil.

Na pláži ho zachytili objektívy paparazzov len v šortkách a herec predvádzal priam prekvapivo vyrysované a svalnaté telo. O pár minút neskôr bolo jasné, z čoho pochádza. Po pláži sa totiž začal preháňať s ťažkým pieskovým vreckom preveseným cez plecia či činkami. Potom nasledovala aj kardio časť s behom po piesočnatom povrchu. To všetko pod dozorom školenej trénerky.

Pred pár týždňami Pattinson predstavil na filmovom festivale Sundance novinku pod názvom Damsel. Predpokladá sa, že jeho fyzická príprava je zároveň aj prípravou na niektorý z ďalších filmových projektov.

#tréning #Telo #svaly #šport #Robert Pattinson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Upečiete zdravý, ovocný koláčik. Na internete nájdete vhodný recept.
Pomoc od rodiny vás môže ochrániť...

+ Obľúbite si chuť kávy a nahradíte ňou čierny čaj, čo vám lepšie vyhovuje.
Mládež má síce zelenú, ale...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk