Toto telo skrýva pod šatami?! Kto by to do hviezdy Twilightu povedal

07.02.2018 00:00

Bledý, takmer neduživý, elegán v úzkych oblekoch - presne tak doposiaľ vždy pôsobil herec Robert Pattinson, slávny filmový upír zo ságy Twilight. Ale pred pár dňami poriadne prekvapil.

Herec Robert Pattinson počas výletu na ostrov...
Herec Robert Pattinson počas výletu na ostrov Antigua venoval dosť času tvrdému tréningu. Autor: Profimedia

Bledý, takmer neduživý, elegán v úzkych oblekoch – presne tak doposiaľ vždy pôsobil herec Robert Pattinson, slávny filmový upír zo ságy Twilight. Ale pred pár dňami poriadne prekvapil.

Tridsaťjedenročný herec zaletel na ostrov Antigua, aby si tam oddýchol spoločne s priateľmi. No nielen oddýchol. Súčasťou jeho každodennej rutiny sa stalo aj cvičenie a Pattinson si zjavne tréningové aktivity obľúbil.

Na pláži ho zachytili objektívy paparazzov len v šortkách a herec predvádzal priam prekvapivo vyrysované a svalnaté telo. O pár minút neskôr bolo jasné, z čoho pochádza. Po pláži sa totiž začal preháňať s ťažkým pieskovým vreckom preveseným cez plecia či činkami. Potom nasledovala aj kardio časť s behom po piesočnatom povrchu. To všetko pod dozorom školenej trénerky.

Pred pár týždňami Pattinson predstavil na filmovom festivale Sundance novinku pod názvom Damsel. Predpokladá sa, že jeho fyzická príprava je zároveň aj prípravou na niektorý z ďalších filmových projektov.

#tréning #Telo #svaly #šport #Robert Pattinson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa dnes stresovým situáciám, určite by vám neurobili dobre.
Viete sa v živote vynájsť to je...

+ Nemusí byť všetko tak, ako sa zdá, myslite len na to najlepšie.
Čím skôr si spravíte svoju prácu, tým skôr...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk