To je nádhera! Pláž ovládli božské krivky krások z Victoria's Secret

21.02.2018 15:29

Tak tomu sa hovorí plážový ošiaľ. Na miamskom piesku sa objavila dvojica topmodeliek značky Victoria's Secret. Pohľadom okolia neušli, skôr nimi boli priklincované!

Topmodelka Lais Ribeiro vychádza z vody na...
Topmodelka Lais Ribeiro vychádza z vody na Miami Beach. Pohľady ju doslova priklincovali. Autor: Profimedia

Reč je o dvojici krások Lais Ribeira a Jasmine Tookesovej, dvojici kolegýň a kamarátok, ktorí si spoločne prišli vychutnať slnečné počasie a príjemný relax pri vode s najbližšími. Obe dámy nemajú problém pripútať pozornosť – paparazzovia sa sústredili však najmä na Ribeirovú, ktorá vzala na pláž aj svojho osemročného syna Alexandra.

Dvadsaťsedemročná topmodelka sa stala mamou ako veľmi mladá, no nikdy to vraj neoľutovala. Syn je jej najväčším šťastím a pokladom, uviedla pred časom. A v rámci profesie, ktorej sa táto dlhonohá krásavica venuje, je nepochybne jej šťastím aj dokonalá postava od prírody a dobré gény.

Topmodelka Jasmine Tookes sa predvádzala na...
Topmodelka Jasmine Tookes sa predvádzala na pláži Miami Beach. Vyzerala božsky. Autor: Profimedia

V žltých dvojdielnych bikinách sa modelka predviedla vychádzajúc z oceána a vyzerala ako hotová plážová bohyňa. Nejeden muž či žena museli na nej oči nechať.

Stookes zase neušla pozornosti skupiny študentov, ktorí sa okamžite za ňou vybrali a žiadali ju o fotografiu. Kráska neváhala a vyhovela im. Nepochybne to bude pre skupinku dospievajúcich mužov na dlhý čas veľký splnený sen.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #sexy #Miami #Lais Ribeiro #Jasmine Tookes #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nájdite si dostatok času na prechádzky prírodou, odbúrate stres.
Mali by ste začať premýšľať, čo urobíte s...

+ Už dlhšie postrádate pozitívne myšlienky a radosť zo života.
Priaznivý deň na uzatváranie vážnych...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk