Ak niekomu poviete, že tieto stehná majú 48, uverí? Sotva!

26.02.2018 00:00

V jej prípade je to už obohratá pesnička, ale speváčka a herečka Jennifer Lopez neprestáva šokovať. V Las Vegas vyrazila dych svojimi krivkami.

Speváčka Jennifer Lopez počas svojho návratu do...
Speváčka Jennifer Lopez počas svojho návratu do Las Vegas, prvého koncertu po dlhšej pauze, ktorý jej prináša nemalé zisky. Autor: Profimedia

Matka dvoch detí, ktorá oslávila už 48. narodeniny, sa predviedla v rámci svojho rezidenčného koncertného turné v Las Vegas pred pár dňami a jej zábery zaplavili internet. Niet však divu. Lopez, odetá len do mimoriadne sporých a odhaľujúcich kostýmov, totiž predviedla ukážkovú figúru.

Jej pozadie kedysi patrilo medzi najpozitívnejšie hodnotené celebritné krivky a úspešná Američanka s latino krvou dokazuje, že by sa v konkurencii omnoho mladších kolegýň nestratila ani teraz. Lopezovej stehná a zadoček len v sieťovaných pančuchách a vysoko vykrojených body skrátka vyzerajú „TOP“!

A byť sexy hviezdou pred 50-kou sa tejto dive zjavne vypláca aj finančne. Ako píše denník The Sun, hudobná hviezda si za jedno vystúpenie zinkasuje honorár 250-tisíc dolárov. Vzhľadom na dĺžku turné a počet koncertov je odhadovaný zárobok hviezdy 35 miliónov dolárov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #stehná #krivky #Jennifer Lopez #forma
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetko sa dá riešiť aj s chladnou hlavou, nemusíte sa vždy vystresovať.
Naučte sa robiť poriadne a nie len...

+ Nejedzte dnes mastné jedlo, bude vám ťažko od žalúdka.
Pustite sa do práce hneď od rána, podáte väčší...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk