Ukážková postavička na pláži! Kelly Rowland má veru čo ukázať

05.03.2018 00:00

Najväčšiu popularitu zažívala v časoch existencie formácie Destiny's Child, ale aj po rozpade tejto ženskej skupiny si Kelly Rowland vedela vyšľapať cestičku k fanúšikom.

Speváčka a porotkyňa televíznej šou Kelly...
Speváčka a porotkyňa televíznej šou Kelly Rowland na pláži Bondi v Austrálii. Autor: Profimedia

Nahrala niekoľko sólových albumov, účinkovala ako porotkyňa v speváckych talentových šou a popri tom stihla priviesť na svet aj jedno dieťa. Hoci v týchto dňoch veľa noviniek nemá, jednou predsa len potešila svojich fanúšikov – vlastnou prítomnosťou na pláži v Austrálii.

Práve tam načapali paparazzovia 37-ročnú umelkyňu lapajúc bronz a tiež predvádzajúc ukážkovú figúru. Rowland v bikinách s prúžkovaným vzorom a džínsových šortkách ukázala na pláži príťažlivé a udržiavané telo.

S Austráliou speváčku spája účinkovanie v hudobnej šou Voice Australia, v ktorej podobne ako umelci po celom svete pomáhala s hľadaním speváckeho talentu. Hoci to oficiálne nie je potvrdené, zdá sa, že Rowland by mala nakrúcať aj nové epizódy a na austrálske obrazovky sa vrátiť znovu. Podľa záberov z pláže je isté jedno – bude v špičkovej fyzickej forme.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #sexy #Kelly Rowland #forma #bikiny #Austrália
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Alkohol vám zamotá hlavu a budete mať bolesti žalúdka.
Porovnajte ceny potravín a podľa toho nakupujte,...

+ Šírite okolo seba pozitívnu energiu, ľudia sú vám za to vďační.
Zaujímavá práca vás čaká za rohom, skúste...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk