Beckerova polovička šla do bikín! Bruško môže zlepšiť, ale zvyšok... super

28.03.2018 00:00

Nemá síce postavu topmodelky, ale pri pohľade na Lilly Beckerovú v bikinách aj tak zaplesá nejeden muž. Manželka slávneho tenistu Borisa Beckera si udržiava formu.

Bývalá modelka Lilly Becker si užívala slnečné...
Bývalá modelka Lilly Becker si užívala slnečné počasie na pláži v Miami. Autor: Profimedia

Potvrdila to aj na pláži v Miami, kde sa objavila v spoločnosti syna Amadea. Holandská rodáčka si obliekla dvojdielne čierne bikiny – spodný diel vysoko vykrojený odhaľoval jej bezchybné stehná a podprsenkový top zase ledva zvládol jej bujné poprsie.

Niekdajšia modelka, ktorú kedysi svet poznal pod jej pôvodným menom Sharlely Kerssenberg, sa už roky sústreďuje viac na rolu matky a manželky. S partnerom Borisom Beckerom sa z času na čas objavia na spoločenských akciách, inak je však Lilly Becker najmä starostlivou mamou.

Ako už dávnejšie uviedla pre médiá, s príchodom syna Amadea sa jej priority celkom zmenili. Do rodiny Beckerovcov sa už dávnejšie však vkradli aj problémy – konkrétne finančné ťažkosti niekdajšieho slávneho šampióna. Ešte v roku 2017 informoval britský bulvár, že Becker dlhuje na daniach vysokú sumu a zároveň ja zadĺžený aj medzi svojimi bohatými priateľmi, ktorí mu požičiavali peniaze na jeho projekty, ale aj nákladný a extravagantný ži­vot.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #bikiny #Telo #Miami #Lilly Becker #sexy

+ Sušenie vlasov vám vysúša končeky, doprajte im preto hĺbkovú hydratáciu.
Môžete byť kľudný, všetky...

+ Ak máte nejaký problém, riešte to so psychológom, nie je to hanba.
Hospodárte s peniazmi veľmi opatrne,...