Heidi Klum zbláznená do chlapa opäť hore bez! A veruže, má super formu

10.04.2018 00:00

O ich romániku sa píše už pár týždňov. A teraz niet pochýb! Nemecká modelka a televízna osobnosť Heidi Klum je opäť pobláznená do chlapa. Je to navyše jej krajan!

Nemecká modelka a televízna osobnosť Heidi Klum...
Nemecká modelka a televízna osobnosť Heidi Klum a jej nový priateľ Tom Kaulitz počas dovolenky v Mexiku.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Dvadsaťosemročný rodák z Lipska, ktorý je členom známej formácie Tokio Hotel, sa začal stretávať so slávnou nemeckou modelkou pred pár mesiacmi. Najnovšie zábery z dovolenky potvrdili, že medzi „čerstvými“ milencami to priam iskrí.

Štvornásobná mama, ktorá už má podľa občianskeho 44 rokov, sa nedokázala od svojho nového milenca odtrhnúť. Na záberoch z mexického letoviska ju zachytili objektívy paparazzov bez horného dielu bikín a vystavajúc na obdiv ukážkové poprsie (necenzurovaný záber).

Kaulitz sa neustále s Klumovou objímal a bozkával. Z tváre blondínky, ktorá kedysi pracovala pre značku Victoria's Secret, nemizol úsmev.

Klum má vo svojom životopise celkom slušnú zbierku slávnych partnerov. V minulosti randila napríklad s boháčom Flaviom Briatorem, s ktorým má najstaršiu dcéru. Vydatá bola za speváka Seala, s ktorým má ďalšie tri deti. Istý čas bol jej partnerom bodyguard Martin Kirsten a naposledy tvorila pár s galeristom Vitom Schnabelom.

#Tom Kaulitz #sexy #Mexiko #hore bez #Heidi Klum #dovolenka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Bolesť brucha vám môže spôsobovať intolerancia na potraviny, preverte si to.
Buďte predvídavý, snažte sa...

+ Máte veľmi oslabenú imunitu, poraďte sa s lekárom.
Nenechávajte nič na náhodu, všetko si sami dopodrobna...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk