Kráľovský pár v plavkách a na pláži? Formu majú slušnú, čo poviete?!

13.04.2018 02:31

Paparazzovské zábery zväčša zachytávajú hviezdy filmového alebo hudobného sveta, ale čo tak trošku "odhalenia" v prípade kráľovskej rodiny? V Mexiku na to ponúkol príležitosť nórsky kráľovský pár!

Korunná princezná Mette-Marit a jej manžel,...
Korunná princezná Mette-Marit a jej manžel, princ Haakon, korunný princ Nórska sa objavili spoločne na dovolenke v Mexiku. Autor: Profimedia

Korunný princ Haakon a jeho manželka, korunná princezná Mette Marit sa spoločne objavili v letovisku Puerto Vallarta – vyhľadávanom rezorte mnohých slávnych prominentov. Manželia s modrou krvou medzi nich celkom dobre zapadli. Akurát, že aj oni sa museli zmieriť so záujmom, aký vyvolá ich prítomnosť u reportérov, ktorí majú vo Vallarte „vysunuté pracovisko“.

Trojnásobná mama Mette Marit predviedla v bikinách súmernú a príťažlivú ženskú figúru. Hoci nemá vychudnuté telo hollywoodskej mamičky, stále vyzerá výborne. Ocenil to aj jej manžel, ktorého objektívy zvečnili pri objímaní a bozkoch so svojou zákonitou polovičkou.

Obaja členovia nórskej kráľovskej rodiny dovŕšili vek 44 rokov a treba uznať, že sú vo skvelej forme. Princ Haakon sa v minulosti aktívne venoval viacerým športom a výsledky vidieť ešte dnes.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#princezná #princ Haakon #Princ #plavky #Nórsko #Mexiko #Mette Marit #dovolenka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Mali by ste ovládať základné veci o vlastnom tele.
Začnite sa viac snažiť, hviezdy sú vám dnes veľmi...

+ Káva vám škodí, nepite ju, inak vás bude neustále bolieť brucho.
V práci ste si vybudovali významné meno,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk