Slávny dídžej v Miami, oči na jeho manželke! Slní sa bez podprsenky

24.04.2018 00:00

Sezóna opaľovania na americkom kontinente, konkrétne v Miami, nemá prestávku. Užíval si ju aj známy dídžej a jeho manželka.

Ingrid Sinclair, manželka dídžeja Boba...
Ingrid Sinclair, manželka dídžeja Boba Sinclaira na pláži v Miami predviedla svoje vnady bez podprsenky. Autor: Profimedia

Práve Ingrid Sinclar sa ocitla v hľadáčiku objektívov, ktoré na miamskej pláži pravidelne striehnu na celebrity a ich partnerov či garde. Keďže si dídžejova polovička bez ostychu odložila horný diel bikín, pozornosť mala zaručenú. A nielen tú paparazzovskú.

Brunetka totiž predviedla príťažlivé poprsie bez podprsenky a nepochybne tak zaujala aj okolitých návštevníkov pláže. Ona však mala oči len pre svojho manžela a dcérku Palomu, ktorá sa na pláži nachádzala spoločne s rodičmi.

Sinclar je v USA momentálne v rámci svojho dídžejského mini-turné. Na Instagrame zdieľal momentky z niekoľkých súkromných párty, na ktorých hral. Spoločnosť mu robila na chvíľu aj tenistka Serena Williams. Známý dídžej je povestný svojou láskou k tomuto kráľovskému športu. Na Instagrame má aj záber s Rogerom Federerom či francúzskym hráčom Lucasom Pouilleom.

#opaľovanie #Miami #manželka Danielle #hore bez #Bob Sinclair
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Choďte dnes do prírody a začnite ju konečne vnímať naplno.
Budete momentálne v stresových situáciách,...

+ Počas víkendu si konečne doprajte leňošenie, tešte sa na to.
Nepočítajte peniaze na účte viac ako je...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk