Päťdesiatka na krku a ona vyzerá takto! Kateřina Brožová a jej sexi telo

27.04.2018 12:30

Len pred dvoma mesiacmi, 9. februára, oslávila česká herečka Kateřina Brožová okrúhlu päťdesiatku.

A hoci pribúdajúce roky nezastaví, s obavami sa do zrkadla či na ručičku váhy pozerať rozhodne nemusí. Postavičku ako lusk predviedla sexi blondínka počas tlačovej konferencie k novému muzikálu Doktor OX, ktorá sa konala v Prahe.

Kateřina Brožová počas tlačovej konferencie k...
Kateřina Brožová počas tlačovej konferencie k novému muzikálu Doktor OX. Autor: Profimedia

Seriálová a muzikálová hviezda zapózovala fotografom na terase s krásnym výhľadom na Prahu. Ale pekný výhľad ponúkla aj fotografom. V čiernych úzkych šatách, ktoré odhaľovali jej ramená aj dekolt, vyzerala výborne. Vysoká herečka s blond rozpustenými vlasmi dokáže stále očariť rovnako, ako keď mala tridsať.

Herečka je mamou 16-ročnej dcéry Katky, ktorej otcom je podnikateľ Zdeňek Toman. Herečka sa zaňho vydala v roku 1996, v roku 2004 sa ich vzťah rozpadol. Zahrala si v sledovaných sériách ako Poisťovňa šťastia či Život na zámku. Hlavnú rolu stvárnila v seriáli Doktorka Kellerová (2016–2017), v ktorom hrala psychiatričku. Pred časom sa objavila v novom českom filme s názvom Dukátová skála, kde si spolu s ňou zahrali herci ako Martin Dejdar, Martin Zounar či Andrej Hryc.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#päťdesiatka #Kateřina Brožová #Doktor OX
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neponocujte, potrebujete si poriadne oddýchnuť.
Neriešte klebety v práci, mali by ste sa zaujímať o svoju...

+ Dnes vás všetko zlé bude obchádzať, máte svoj šťastný deň.
Zabudnite na zábavu, kým nebudete mať svoju...