Tú ruku nižšie, prosím! Reality-šou hviezdička vytasila megavnady

03.05.2018 00:00

Odhaľovať sa nemá problém, ale keď sa fotí do magazínu, treba zachovať aspoň aké-také dekórum. Lenže, hviezdičke z reality šou to nie celkom vyšlo.

Modelka a televízna hviezdička z reality-šou...
Modelka a televízna hviezdička z reality-šou Jemma Lucy sa takto predvádzala počas dovolenky na Cypre. Autor: Profimedia

Oxfordská rodáčka, ktorá svoju kariéru štartovala ako modelka na šteklivých záberoch a ktorej popularita vzrástla s obsadením do reality šou Ex on the beach a Celebrity Big Brother, sa v uplynulých dňoch objavila na Cypre.

Ani tam sa nezaobišla jej prítomnosť bez účasti paparazzov. Dámu obdarenú bujnými proporciami fotografovali na pobreží a Lucy si to celkom užívala. Konieckoncov, mediálny záujem a vizibilita na portáloch či v časopisoch je to, čo ju živí. A Jemma Lucy sa neostýcha použiť ani tie najtvrdšie zbrane.

Dvadsaťdeväťročná brunetka je celkom zjavne veľkou fanúšičkou tetovacieho umenia. Na svojom tele už má niekoľko výrazných malieb a ďalšie vraj plánuje pridať. Okrem toho je tiež autorkou vlastnej internetovej zoznamky a venuje sa fitnessu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#prsia #odhalenie #Jemma Lucy #Cyprus
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stanovíte si svoje hranice a budete ich pravidelne dodržiavať.
Nič ani nikto nie je stopercentne dokonalý,...

+ Starajte sa aj o členov vašej rodiny a kontrolujte ich aspoň telefonicky.
Budete musieť dnes vycestovať...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk