Gala si užila takmer naostro a na pláži. Tam nosí plavky zarezané!

Na červenom koberci v Cannes sa nebojí odhaliť a predviesť v odvážnych róbach. A nie je to iné ani pri leňošení na terase slávneho hotela.

11.05.2018 00:00
debata (2)
Speváčka Tallia Storm. Foto: Reuters, ERIC GAILLARD
Speváčka Tallia Storm. Speváčka Tallia Storm.

Reč je o britskej hviezdičke Tallii Storm, ktorá si už niekoľko dní užíva slnečné počasie a festivalovú atmosféru na Francúzskej riviére. Mladú blondínku pozvali organizátori hneď v úvodný deň na červený koberec, kde nesklamala svojich fanúšikov, keď predviedla odvážny model transparentných ši­at.

zväčšiť Speváčka Tallia Storm. Foto: Reuters, JEAN-PAUL PELISSIER
Speváčka Tallia Storm. Speváčka Tallia Storm.

Jej krivky zahaľovala len rafinovaná výšivka na bradavkách, inak však vyzerala akoby bola od pol pása nahá. A na ďalší deň z provokatívnej prezentácie neupustila, keď si na seba vzala kreáciu z priehľadnej čiernej čipky.

Paparazzom sa však Stormovú podarilo načapať aj na terase luxusného hotela Eden Roc, kde lapala slnečné lúče. Mladučká plavovláska stavila na obľúbený trend sezóny – jednodielne plavky. Ak by ste si však mysleli, že v tomto smere je decentná, vyvedieme vás z omylu. Stačí sa pozrieť na priložený obrázok!

Speváčka a celebritka Tallia Storm na terase... Foto: Profimedia
Speváčka a celebritka Tallia Storm na terase hotela Eden Roc v Cannes. Speváčka a celebritka Tallia Storm na terase hotela Eden Roc v Cannes.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #odhalenie #Cannes #plavky #Tallia Storm #Cannes 2018 #krásky v bikinách

+ Máte veľkú silu vydávať energiu počas celého dňa, avšak neprežeňte to.
Zájdite s priateľmi na drink a...

+ Premýšľaním nad minulosťou len strácate možnosť myslieť do budúcnosti.
O svoje kreatívne nápady sa...