Ďalšie odhalené prsia v Cannes! Má to na svedomí najlepšie platená modelka

12.05.2018 11:50

Len pred pár dňami neverili niektorí návštevníci aj zástupcovia médií v Cannes vlastným očiam, keď sa na červenom koberci zjavila dáma s odhalenou hruďou. Nuž, má nasledovníčku.

Modelka Kendall Jenner odhalila poprsie v Cannes.
Modelka Kendall Jenner odhalila poprsie v Cannes. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

V piatok večer na párty známej klenotníckej značky Chopard sa „odhalenou“ hviezdou večera nestal nik iný ako slávna topmodelka Kendall Jenner, podľa magazínu Forbes najlepšie platená modelka planéty.

Dlhonohá brunetka a členka známeho televízneho klanu Kardashianovcov si obliekla na akciu plnú známych topmodeliek niečo celkom iné než väčšina jej kolegýň. Kým tie prišli vo večerných róbach, ona stavila na minišaty zo zlato-zelenkavého trblietavého materiálu, priehľadného od krku až po zadok.

Modelka
		Irina
		Shayk.
Modelka
		Joan
		Smalls.
+7Modelka Kendall Jenner
		odhalila poprsie v Cannes.

Hoci od pása nadol jej „poctivosť“ chránili telové nohavičky, v dekolte sa Jenner neobťažovala o žiadne skrývanie a pred objektívy pristúpili odvážne a hrdo. S prsiami v celkom jasnom výhľade objektívov.

O tom, že sa takto cítila veľmi komfortne a spokojne, svedčí nepochybne aj jej vlastný príspevok na Instagrame. „Ooops,“ napísala len k fotografii v šatách s humorom.

Švédska modelka Elsa Hosk pózuje na večierku...
Švédska modelka Elsa Hosk pózuje na večierku klenotníckej značky Chopard v Cannes. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Jenner sa spoločne s mnohými ďalšími modelkami presunula do Cannes priamo z New Yorku, kde sa začiatkom týždňa konala veľkolepá akcia MET Gala. Okrem nej sa momentálne na Francúzskej riviére nachádzajú aj modelky Bella Hadid, Joan Smalls, Irina Shayk či Sara Sampaio alebo Elsa Hosk.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#prsia #odhalenie #Cannes #priehľadné šaty #Kendall Jenner #Chopard #Cannes 2018
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte dentálnu hygienu, zuby vám majú vydržať celý život.
Vyberte si povolanie, ktoré vás bude...

+ Preceňujete vaše sily, je na vás vidno únava, oddýchnite si, práca počká.
Je na čase zmeniť pracovné...