Prešlo 38 rokov! A takto vyzerá v bikinách slávna kráska...božsky!

24.05.2018 00:00

Wau, tak tomu sa hovorí forma! Hollywoodska herečka Brooke Shields je hviezdou novej reklamnej kampane. A neuveríte, ale je to reklama na plavky. Niekdajšia hviezda Modrej lagúny (1980) vyzerá v nej božsky.

Herečka Brooke Shieds vyzerá v kampani na...
Herečka Brooke Shieds vyzerá v kampani na plavky značky Swimsuit for all naozaj úžasne. Má 52 rokov. Autor: SWIMSUIT FOR ALL

Päťdesiatdvaročná Shields je jednou z pätice žien, ktoré sa objavili v novej kampani na značku Swimsuit for all (Plavky pre všetkých) a treba povedať, že práve kampaň naozaj vystihuje aj názov značky. Objavuje sa v nej totiž päť žien rôzneho veku, etnika, ale aj rôzneho typu postavy. A na každej vyzerajú plavky skvelo.

Zľava:
		Sestrička Katie Duke, modelka
		Ashley...
Modelka
		Ashley Graham nemohla v takejto
		kampani...
+2Herečka Brooke Shieds
		vyzerá v kampani
		na...

V zostave, ktorú doplnila napríklad 30-ročná topmodelka Ashley Graham, ale aj 67-ročná plavkyňa Pat Gallant Charette, však tentoraz vyčnieva naozaj práve hollywoodska herečka. Shields sa predvádza v dvojdielnych ostročervených bikinách a pózuje na záberoch, ktoré si robia tak trochu žarty z hollywoodskeho sveta pozlátka a desiatok asistentov, ktorí sa o hviezdy starajú.

Shields sa takto stala súčasťou kampane Power Suit, v ktorej sa snaží značka ukázať, že nezáleží na tom, akú postavu žena má, ale sebavedomo a spokojne sa môže cítiť práve v ich plavkách. A aj bez nich. Je to aj o mentálnom nastavení. Ako píše Harper's Bazaar, Shields v minulosti často vnímala vlastnú neistotu v otázke svojho tela.

Herečka Brooke Shields na zábere z filmu Modrá...
Herečka Brooke Shields na zábere z filmu Modrá lagúna z roku 1980.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Columbia Pictures Corporation

„Vyrastať pod drobnohľadom kamier a médií mi spôsobilo množstvo vnútornej neistoty. A teraz, po päťdesiatich rokoch vo svetlách reflektorov, môžem konečne povedať, že byť v mojej koži, cítiť sa komfortne vo vlastnom tele je to, čo je mojou devízou,“ komentovala herečka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#spokojnosť #plavky #kampaň #hviezdy po rokoch #Brooke Shields #bikiny #Ashley Graham #Telo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekúpte sa v príliš horúcej vode, vášmu srdcu to nespraví dobre.
Dnes ste už spravili dosť, je čas na...

+ Šport je presne to, čo vám v živote chýba, začnite so skupinou.
Prosenie vám nepomôže, mali ste sa začať...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk