Dokonalé telá, spoločný svet reality-šou: Nový párik spája všeličo!

25.05.2018 00:00

Na Slovensku o nich chyroval len málokto, v USA sú to ostrosledované hviezdičky z reality-šou. A momentálne aj nový párik.

Hviezdičky z televíznych reality-šou Scheana...
Hviezdičky z televíznych reality-šou Scheana Marie a Robby Hayes na Havaji, takto ich načapali paparazzovia. Autor: Profimedia

Reč je o modelka Scheane Marie a Robbym Hayesovi, účastníkovi relácie Bachelorette (čo je akási ženská verzia Nevesty pre milionára). O tom, že títo dvaja spolu randia, sa špekulovalo už niekoľko týždňov. Najnovšie zábery paparazzov hovoria jasne, je to pravda.

Hayesa a Marie načapali paparazzovia počas návštevy Havaja, kde sa bavili ako zamilovaný párik. Pohľad, ktorý ponúkli objektívom, bol nepochybne príťažlivý. Kým „televízny lámač sŕdc“ predvádzal svoje vyšportované a urastené telo, jeho polovička ohurovala krivkami v jednodielnych plavkách.

Už v marci zverejnila brunetka na svojom konte na Instagrame ich spoločnú fotografiu – následne ju však komentovala slovami, „sme len priatelia“. Po pár mesiacoch však už zatajovať nemôžu.

„Robby je prvý človek, za ktorým mierim, keď som v L.A. Môžeme si spolu vyraziť, sme z jedného sveta, takže si skutočne rozumieme,“ doplnila ešte vtedy Marie. Zdá sa, že kamarátstvo prerástlo do čohosi viac.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sexy #reality-šou #pár #láska #krásky v bikinách
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebuďte nervózny ak nepôjde všetko podľa vašich predstáv.
Nemali by ste klásť dôraz len na peniaze,...

+ Čaká vás pokojný deň, nemáte sa čoho ani nikoho obávať.
Začnete si plniť svoje sny pokým máte peniaze a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk