Banderas sa od nej nepohne! Tie sexi nôžky musí predsa strážiť

05.06.2018 01:00

Sú nerozluční! Antonio Banderas (57) a Nicole Kimpel (37) sa od seba v Miami nepohli ani na krok.

Pekná Holanďanka sprevádza slávneho herca takmer na všetkých spoločenských podujatiach. Bok po boku sedeli aj na módnej šou počas týždňa módy v Miami.

Nicole Kimpel a Antonio Banderas počas módnej...
Nicole Kimpel a Antonio Banderas počas módnej šou v Miami. Autor: Profimedia

Štíhla blondínka je pre fotografov vždy atraktívnym sústom, najmä v okamihoch, kedy sa pred objektívmi objaví v mini. Jej sexi štíhle nohy ju takmer so 100-percentnou úspešnosťou dostanú do centra pozornosti. Tak to bolo aj počas jej sledovania módnej šou, na ktorú prišla v krátkej sukničke.

Zaujatý módou vyzeral byť aj jej slávny partner, ktorý šou sledoval s okuliarmi na očiach. Dvojica patrila medzi prominentých hostí večera a tak budila v hľadisku zaslúžený záujem.

Po boku slávneho herca sa holandská investičná poradkyňa začala sporadicky objavovať od septembra 2014. Banderas sa v roku 2015 rozviedol po devätnástich rokoch manželstva s herečkou melanie Griffithovou, s ktorou má spoločnú dcéru Stellu. Napriek rozchodu niekdajší manželia jeden na druhého nezavevreli, čo dokazujú aj nedávne slová herca na adresu svojej exmanželky, ktoré povedal pre „People Now“: "Hoci sme rozvedení, zostáva mojou rodinou a ja ju budem ľúbiť do smrti. Počas posledných rokov sme stále v kontakte a podarilo sa nám prekonať rozchod, ktorý bol veľmi elegantný.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Nicole Kimpel #Antonio Banderas
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor čo zjete, vaše telo to nestrávi ľahko a bude vám zle.
Buďte opatrný, čo sa týka financií,...

+ Ak sa dnes nebudete cítiť dobre, určite zalezte do postele a vyliečte sa.
Neberte si teraz pôžičku, nie je...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk