Hollywoodske korby si užívali slnko! Pratt či Momoa, ktorý je viac sexy?

11.06.2018 00:00

Obaja sú preslávení najmä vďaka akčným úlohám a obaja sa radia medzi hollywoodske hviezdy so skvelou fyzickou formou. Počas uplynulého víkendu ju aj predviedli.

Herec Jason Momoa predviedol svoje...
Herec Jason Momoa predviedol svoje "aquamanovské" schopnosti na pláži na Havaji.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Reč je o hercovi Chrisovi Prattovi, známom najmä zo série Strážcovia galaxie, ale tiež jeho kolegovi Jasonovi Momoa. Toho preslávila najprv Hra o tróny a už čoskoro by sa mal do kín dostať v sólovom filme Aquaman.

Ako pravého „aquamana“ zvečnili tohto havajského rodáka aj paparazzovia. Momoa si užíval slnečné počasie na surfe a neváhal predviesť svoje schopnosti plavecké aj napínacie. Áno, chápete správne, bicepsy napínal dostatočne.

Herec Chris Pratt si užíval voľné chvíle na...
Herec Chris Pratt si užíval voľné chvíle na Havaji. Autor: Profimedia

Podobné však asi platí aj o Prattovi, ktorý sa ešte pred pár rokmi potýkal s problémom nadváhy. Bola to však práve rola pre Strážcov galaxie, ktorá ho motivovala, aby urobil niečo so svojím telom a podarilo sa mu to na jednotku. So svalmi a urastenou postavou môže konkurovať naozaj nejednému kolegovi z akčného žánru.

Obaja herci sú pritom reprezentantmi komiksových „univerz“. V prípade Pratta ide o štúdio Marvel, ktoré už stihlo pospájať väčšinu svojich superhrdinov vo filmoch Avengers, naposledy v Nekonečnej vojne. V prípade Momou ide o DC Comics a ako vládca vody a mora sa stihol objaviť v snímke Liga spravodlivých s ďalšími hviezdami tejto komiksovej stajne. Sólo film Aquaman je naplánovaný na druhú polovicu tohto roka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #svaly #Strážcovia galaxie #sexy #Jason Momoa #Chris Pratt #Aquaman #anketa
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nespite dlho, celý deň svojou lenivosťou prespíte a budete sa nudiť.
Dôverujte svojim pocitom, privedú vás...

+ Zdravotné problémy si nikdy neriešte sami, všetko nechávajte na odborníka.
Potrebujete prácu, bez nej by...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk