Priodvážny pohľad do súkromia? Zverejnila kráska toto nahé foto po sexe?

17.06.2018 00:00

Pre švédsku modelku Elsu Hoskovú nie je odhaľovanie sa na sociálnej sieti žiadna veľká vec. Stačí si pozrieť jej konto na Instagrame.

milan

Príspevok, ktorý zdieľa elsa hosk (@hoskelsa),

Azda každá druhá fotografia má erotický alebo zvodný nádych. Hosk často pózuje hore bez, hoci v zmysle pravidiel Instagramu vždy to najdelikátnejšie zostane skryté.

Nedávno sa však v plejáde jej príspevkov objavila aj fotografia z Milána, na ktorej nahá blondínka, takmer nenalíčená pozerá do objektívu a jednou ruky si pridržiava odhalené poprsia. Na zábere však tiež vidieť v pozadí na posteli nahé mužské nohy. Fotografia má stručný popis – Miláno.

Škandalózne odhalenie sa asi nekoná – bývalá basketbalistka už od roku 2015 tvorí pár s Tomom Dalym a je to s vysokou pravdepodobnosťou práve on, kto je súčasťou jej „súkromného záberu“. Otázne však je, kedy fotografia vznikla.

Modelka Elsa Hosk na archívnom zábere.
Modelka Elsa Hosk na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Niektorí fanúšikovia si, samozrejme, neodpustili ani poznámky na to, či nejde o príliš intímny moment švédskej krásky a či fotografia nevznikla po intímnostiach páru.

Nech už je to, ako chce – výsledok je na pohľad príťažlivý. A či vám prekáža jeho údajná autenticita, sa rozhodnite sami.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #odhalenie #hore bez #sex #Instagram #modelka #Elsa Hosk

+ Sušenie vlasov vám vysúša končeky, doprajte im preto hĺbkovú hydratáciu.
Môžete byť kľudný, všetky...

+ Neseďte celý deň pri televízore, nerobí vám to dobre.
Je na vás vidno, že vás vaša práca baví.
...